Wystawa zdjęć w Gemini - zejdź na parking i zobacz "Inne Światy"

Wystawa zdjęć w Gemini - zejdź na parking i zobacz "Inne Światy"

W najbliższą niedzielę, 9. lutego, w Gemini Park Tarnów otwarta zostanie wystawa pt. "Inne Światy", prezentująca niezwykłe zdjęcia, przedstawiające architekturę oraz krajobrazy, przedstawione w kreatywny i niecodzienny sposób. Autorem wystawy jest tarnowianin Marcin Bawiec. Wernisaż rozpocznie się o godz. 17:00. 

 

Każde zdjęcie z "Innych Światów" ma swoją historię. Każde jest wyjątkowe oraz przedstawia budowlę lub element architektury, które sfotografowane oraz obrobione zostały w niespotykany sposób. Znaleźć je będzie można w dość nietypowym miejscu - ekspozycja pojawi się na terenie parkingu wewnętrznego centrum handlowego Gemini Park Tarnów - w "Galerii G10" - nowym miejscu, które zostało specjalnie przygotowane do takich ekspozycji. "Galeria G10" zlokalizowana jest na strefie niebieskiej parkingu wewnętrznego, przy słupie G10

 

Wystawa "Inne Światy" prezentuje 35 fotografii. Będzie je można obejrzeć na parkingu Gemini Park w dniach: 9-16. lutego, poczym wystawa trafi na kolejny tydzień na teren pasażu handlowego galerii.

 

Autorem prac jest Marcin Bawiec - artysta fotograf, na co dzień mieszkający i pracujący w Tarnowie. Fotograf został uhonorowany tytułem Artiste FIAP (AFIAP) oraz tytułem Excellence FIAP (EFIAP). Jest również członkiem Wojnickiego Towarzystwa Fotograficznego Fotum i reprezentuje Photographic Society of America (PSA), którego jest dyrektorem do spraw członkostwa, a także Oficerem Łącznikowym PSA w Polsce. 

 

Autor prac jest również Ambasadorem kampanii Gemini: Tarnowskie Oblicza Mody

 

Poprzez wystawę, tarnowskie Gemini Park chce promować fotografię, kulturę i sztukę. Warto dodać, że będzie to pierwsza z cyklu wystaw tarnowskich oraz regionalnych artystów w tym miejscu. Tym bardziej, że miłośników fotografii czy malarstwa w naszym regionie nie brakuje. 

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy! Wernisaż odbędzie się w niedzielę niehandlową, 9. lutego od godz. 17:00, natomiast sama ekspozycja prezentowana będzie w godzinach otwarcia Gemini Park przez dwa tygodnie. Wstęp jest wolny.

 

Zachęcamy również do odwiedzenia facebook'owego wydarzenia >>

 

Wskazówki dotyczące lokalizacji GALERII G10:

  1. Dla uczestników Wernisażu Wystawy w dniu 9 lutego, udostępnione będzie WEJŚCIE A do centrum handlowego, mieszczące się obok sklepu KIK
  2. Uczestnicy Wernisażu Wystawy w dniu 9 lutego proszeni są o zaparkowanie na terenie parkingu zewnętrznego.
  3. Wernisaż wystawy odbędzie się na parkingu wewnętrznym, w Galerii G10, która zlokalizowana jest na strefie niebieskiej parkingu przy słupach G10.

Powrót do Aktualności