Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, Gemini Park pragnie złożyć wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia: pomyślności, radości, dużo zdrowia i tylko trafionych upominków! Oprócz specjalnych promocji przygotowanych przez sklepy Gemini Park, na Odwiedzające czekać będą również piękne tulipany, które rozdawać będą piłkarze ręczni Grupa Azoty Tarnów!

W Dniu Kobiet każda z Pań zasługuje na to, aby poczuć się wyjątkowo, a nie ma prawdziwego świętowania bez kwiatów. Dlatego w Gemini Park uczcimy ten dzień wręczając odwiedzającym piękne tulipany. Kwiatami obdarowywać będą piłkarze ręczni superligowej drużyny Grupa Azoty Tarnów. Zawodników spotkać będzie można w sobotę, 7 marca, w godz. 12:00-15:00.

Dobry nastrój zapewnią również liczne atrakcje, rabaty i promocje w sklepach centrum handlowego. 

Dzień Kobiet to również kolejna odsłona kampanii Gemini Park: Tarnowskie Oblicza Mody, w której Ambasadorami są mieszkańców Tarnowa i regionu, którzy działają na rzecz naszej lokalnej społeczności, a także są tutaj znani i rozpoznawalni. W ostatniej już edycji akcji, udział wzięli: Justyna Kołodziej - stylistka brwi i makijażystka, Milena Łącka - wokalistka, Albert Sanek - piłkarz ręczny zespołu Grupa Azoty Tarnów, Grzegorz Wrona - tenisista oraz nauczyciel i społecznik, Marcin Zaród - nauczyciel, tłumacz i podcaster, a także dwie laureatki zeszłorocznego konkursu YouTubowego: Ula Urbaś - dziewczyna wielu pasji i Ola Gawron - tancerka i cheerleaderka.

Serdecznie zapraszamy do Gemini Park oraz do wspólnego świętowania Dnia Kobiet.

Tym bardziej, że coraz większymi krokami zbliża się wiosenne przebudzenie z wielością zapachów, kolorów, nowości i oczywiście mody! A w Gemini Park modę uwielbiamy, dlatego już niebawem czeka na Was nowa, wiosenna odsłona kreacji centrum handlowego! Szczegóły wkrótce! 

 

Powrót do Aktualności