Weź udział w Tarnowskiej Dyszce!

Weź udział w Tarnowskiej Dyszce!

27. października zapraszamy wszystkich fanów biegania do Gemini Parkiem Tarnów. Centrum handlowe zmieni się w tym dniu w tętniące życiem miasteczko biegowe, gdzie rozgrzewać jesień będzie kilkuset zawodników wraz z przyjaciółmi i rodzinami. Zachęcamy do uczestnictwa w biegu!

ITAKA Tarnowska Dyszka to profesjonalny bieg ulicami Tarnowa, na dystansie 10 kilometrów, a także uroczyste zakończenie cyklu Tour de Małopolska. Po raz kolejny, bo już 5. rok z rzędu, bieg wystartuje spod Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów, w którym zawodnicy nie tylko będą się rozgrzewać, lecz także regenerować się po biegu.

Zachęcamy do zapisów do Biegu - kliknij TUTAJ >>

Szybka trasa biegu doskonale nadaje się do bicia życiowych rekordów, w czym uczestników wspierać będą pacemakerzy, czyli osoby, które biegną na konkretny, określony czas i zagrzewają innych do walki o swój cel.

Każdy uczestnik, który ukończy bieg, otrzyma pamiątkowy medal oraz ogromną dawkę emocji i świetnych wspomnień na kolejny rok, a na najlepszych czekają także atrakcyjne nagrody rzeczowe. Ponadto, na uczestników po biegu będą czekać pyszne pączki od Strusinianki. 

Celem biegu, oprócz dobrej zabawy, jest także pomoc małym Tarnowianom – w dwóch ubiegłorocznych edycjach udało się zebrać 10 000 zł na cele charytatywne! W tym roku w ramach charytatywnej loterii pod nazwą "Biegam-Pomagam" będziemy zbierać środki na rehabilitację małej Karolinki z Tarnowa. Uczestnicy biegu wspierający akcję będą mogli wziąć udział w loterii charytatywnej, w której nagrodą będzie bon na Wycieczkę Marzeń o wartości 3000 złotych, który ufundowwało Biuro Podróży ITAKA, mieszące się w Gemini Park.

Zapisy trwają do 21 października. W przypadku wolnych miejsc będzie można zapisać się również w biurze zawodów.

Szykuje się wielkie bieganie w Tarnowie! Zapraszamy!

 

Sprawdź utrudnienia komunikacyjne 27.10 związane z biegiem >>

 

Regulamin Biegu >>

Trasa Biegu >>

Szczegóły dostępne również na stronie internetowej: www.tourdemalopolska.pl

Powrót do Aktualności