Święto zakochanych w Gemini Park - KONKURS!

Święto zakochanych w Gemini Park - KONKURS!

Luty to wyjątkowy miesiąc, w którym miłość szczególnie unosi się w powietrzu, dlatego w Gemini Park odnaleźć będzie można mnóstwo miłosnych akcentów: od słodkich drobiazgów, przez ofertę upominków oraz prezentów dla zakochanych, występ artystyczny, po wyjątkowy konkurs z nagrodą główną w wysokości 1500 zł na zakupy! 

 

Miłość należy pielęgnować przez cały rok, ale to właśnie Walentynki są idealną okazją, aby podziękować najbliższej osobie za wyjątkowe uczucie. Zrobić to można na wiele sposób: kupując idealny prezent lub upominek, zamówić piękne kwiaty, wybrać się do kawiarni lub na obiad, zaplanować spontaniczny wyjazd w biurze podróży, albo wziąć udział w zabawie i przy okazji wygrać aż 1500 zł na zakupy w Gemini Park! Jak to zrobić?

 

Na pasażu centrum handlowego, w dniach 13-14. lutego, w okolicach strefy restauracyjnej, stanie miłosna fotobudka. Będzie w niej można za darmo wykonać pamiątkowe zdjęcie z bliską osobą i wydrukowane zabrać ze sobą do domu. Osoby chcące wziąć udział w zabawie o nagrodę główną, zachęcamy do zrobienia dodatkowo wspólnego selfie oraz do zgłoszenia go do facebook'owego konkursu! Oczywiście, miłość można okazać również rodzinie i znajomym – mamie lub tacie, a także bratu lub siostrze czy przyjacielowi, dlatego również takie zdjęcia mogą zostać zgłoszone.  

 

Poza oryginalną fotografią, trzeba będzie również napisać krótki opis i zawrzeć w nim odpowiedź na pytanie: dlaczego osoba ze zdjęcia jest dla Ciebie wyjątkowa? Zgłoszone do konkursu zdjęcia trafią na facebook’owy profil centrum handlowego, a następnie zostaną poddane opinii internautów, którzy pomogą jury wybrać zwycięzców, do których trafi aż 1500 zł na walentynkowe zakupy w Gemini Park

SKRÓCONE ZASADY:

  1. Zrób zdjęcie komórką lub aparatem fotograficznym z bliską Ci osobą w dniach 13-14. lutego na tle ścianki walentynkowej w Gemini Park, 
  2. Zdjęcie wyślij na konkurs@geminipark.pl oraz napisz: dlaczego ta osoba jest dla Ciebie wyjątkowa?
  3. Na zgłoszenie masz czas do 15. lutego, do godz. 21:00,
  4. Zachęcamy – możesz śmiało udostępnić zdjęcie na swoim facebook’owym profilu!
  5. 16. lutego na fanpage’u Gemini Park odbędzie się typowanie najlepszych zdjęć zdaniem facebok’owiczów – powiedz o nim znajomym!
  6. Wyniki konkursu już 18. lutego na facebook’owym profilu Gemini!
  7. Nagroda to aż 1 500 zł na zakupy w Gemini Park!

KLIKNIJ TUTAJ, aby zobaczyć REGULAMIN konkursu >>

 

Walentynki, to również kolejna odsłona kampanii wizerunkowej Gemini Park: Tarnowskie Oblicza Mody. Udział w niej biorą: reprezentant Polski w judo: Arkadiusz Dziarmaga, artysta fotograf: Marcin Bawiec, dyrektor Tarnowskiego Centrum Informacji: Marcin Pałach, Prezes stowarzyszenia Ich Lepsze Jutro: Krzysztof Drwal, pianista: Robert Maciejowski, a także dwoje zwycięzców ubiegłorocznego konkursu YouTube'owego: Zosia Gacoń i Jakub Półkoszek. Ich wizerunki można już oglądać na plakatach oraz bilboardach na terenie miasta i regionu.

 

Zachęcamy do wyrażania uczuć, odwiedzenia Gemini Park Tarnów i pokazania co oznacza dla Was miłość! Tym bardziej, że w sklepach oraz punktach usługowych czekać będą specjalne oferty i promocje dla zakochanych. 

 

Powrót do Aktualności