Św. Mikołaj i Fabryka Czekolady w Gemini

Św. Mikołaj i Fabryka Czekolady w Gemini

Każde dziecko, i nie tylko, marzy o wizycie w fabryce czekolady! W te Mikołajki Gemini Park Tarnów pomoże spełnić to marzenie, dzięki wyjątkowemu miejscu, które pojawi się w strefie restauracyjnej! Na spotkanie ze Św. Mikołajem i zabawę w magicznej fabryce czekolady, zapraszamy już 6. grudnia, w godz. 13:00-19:00. 

Fabryka Czekolady pozwoli wszystkim maluchom poczuć mikołajkowy oraz świąteczny nastrój. W najbliższy piątek dzieci będą mogły pobawić się w niej w tworzenie własnych czekoladek, zdobienie ich kolorowymi posypkami, a także dowiedzieć się co nieco na temat procesu powstawania słodkich specjałów. Na dzieci czekać będą również pierniczki i tak jak w przypadku czekoladek, będzie można je ozdabiać, a następnie zjeść lub zabrać do domu.

Fabryka dostępna będzie w godzinach od 13:00 do 19:00. Nad wszystkim czuwać będzie również Św. Mikołaj, który chętnie porozmawia ze wszystkimi o tradycjach bożonarodzeniowych, o dobrych uczynkach, a także zrobi sobie wspólne zdjęcie. Co ważne, Święty Mikołaj chętnie wręczy prezenty przygotowane przez rodziców, dlatego wystarczy tylko przynieść paczkę i przekazać ją elfom.

Do Fabryki jednorazowo wejdzie kilkuosobowa grupa dzieci, która pod okiem śnieżynek stworzy własne czekoladki. Przed Fabryką stanie specjalnie przygotowana strefa animacyjna dla najmłodszych, którzy będą mogli brać udział w zabawach o tematyce związanej ze słodkościami.

Wstęp do Fabryki jest całkowicie bezpłatny, dlatego zachęcamy wszystkich do udziału w naszym wydarzeniu - każdego obdarujemy odrobiną słodkości!

Zapraszamy do Gemini Park Tarnów już 6. grudnia, od godz. 13:00. 

Powrót do Aktualności