Św. Mikołaj, fabryka słodkości i prezenty!

Św. Mikołaj, fabryka słodkości i prezenty!

Zapraszamy do jedynej takiej Fabryki Słodkości, gdzie już 6. grudnia będzie można spotkać Świętego Mikołaja! W ramach mikołajek w Gemini Park Tarnów, na wszyskich czeka mnóstwo zabawy, zdjęcia z Mikołajem, prezenty i góra słodkości!

6. grudnia w godzinach od 14:00 do 20:00 Gemini Park zmieni się w Fabrykę Świątecznych Słodkości, do której Elfy i jej gospodarz - Święty Mikołaj - zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami. Tego dnia nie może oczywiście zabraknąć spotkań ze Świętym Mikołajem, który będzie przyjmował dzieci, rozmawiał z nimi, a na życzenie rodziców, wręczy dzieciom prezenty. Każdy, kto odwiedzi tego dnia Fabrykę Słodkości, będzie mógł również zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem, które będzie wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Fabryka Świątecznych Słodkości wprowadzi dzieci i rodziców w świąteczny klimat. Ponadto, na obecnych czekają warsztaty ręcznego robienia lizaków.

Spotkanie ze Św. Mikołajem to ważny moment szczególnie dla dzieci, które przeżywają ten czas inaczej, niż dorośli, dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Gemini Park Tarnów w ten szczególny dzień.

 

Powrót do Aktualności