Spotkanie z piłkarzami ręcznymi w Gemini!

 Spotkanie z piłkarzami ręcznymi w Gemini!

To będzie nie lada gratka dla tarnowskich kibiców piłki ręcznej! Już w niedzielę, 24. listopada fani Grupy Azoty Tarnów będą mieli okazję spotkać się twarzą w twarz ze swoimi ulubieńcami, którzy w godz. 10:00-18:00 stawią się w Gemini Park Tarnów. Najwięcej frajdy wydarzenie sprawi najmłodszym – specjalnie dla nich w Gemini pojawi się boisko do szczypiorniaka! 

Spotkanie będzie świetną okazją, by zdobyć autograf, porozmawiać czy zrobić sobie zdjęcie z Superligowymi piłkarzami ręcznymi tarnowskiej drużyny. W ciągu dnia przed odwiedzającymi centrum handlowe zaprezentuje się cały zespół

Podczas wydarzenia najmłodsi będą mogli wziąć udział w treningu na specjalnie utworzonym boisku. Nad wszystkim czuwać będą oczywiście zawodnicy Grupy Azoty. W trakcie aktywności sportowych odbywać się będą również konkursy i zabawy z nagrodami, które ufundowały sklepy: Coccodrillo, 4F i księgarnia Mole Mole. Nie zabraknie również upominków od Gemini Park, w tym kart podarunkowych na zakupy w centrum handlowym! 

Ponadto, w godz. 14:30-18:00 odwiedzający będą mogli zaopatrzyć się w bilety na najbliższe mecze Grupy Azoty Tarnów, a także w koszulki kibica i szaliki.

Zapraszamy wszystkich fanów tarnowskiego sportu! 

Powrót do Aktualności