Rozwozimy kwiaty na Dzień Kobiet

Rozwozimy kwiaty na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet jest jedną z takich okazji, którą warto uczcić jakąś niestandardową formą niespodzianki. Zgodnie z tradycją, najlepszym prezentem na tę okazję są oczywiście kwiaty, dlatego Gemini Park ma propozycję dla Panów, dzięki której Panie, oprócz pamięci, docenią również z pewnością kreatywność: Pocztę Kwiatową z darmowym dowozem!

Co kupić żonie, narzeczonej, dziewczynie, koleżance, mamie czy siostrze z okazji Ich święta? Doskonałym prezentem, który sprawdzi się zawsze, są kwiaty, będące nieodłącznym elementem tego wyjątkowego dnia.

Gemini Park Tarnów wspólnie z Kwiaciarnią Fantazja zachęca do wyboru pięknego bukietu róż i wysłania go o wybranej godzinie ZA DARMO wyjątkowej Kobiecie w dniu 8. marca. Wystarczy tylko zamówić bukiet o wartości 100 zł, zapłacić za niego i to wszystko!

Zamówienia kwiatów dostępne są już teraz, dlatego kwiaty zamówić można wcześniej i uniknąć stresujących sytuacji, związanych z poszukiwaniem najlepszej kwiaciarni w dniu 8. marca. 

Jak wysłać kwiaty na Dzień Kobiet z Pocztą Kwiatową Gemini Park Tarnów?

Zamówienie kwiatów przebiega online i jest bardzo proste.

  1. Wejdź na www.uslugi.geminipark.pl, wypełnij formularz i zamów kwiaty,
  2. My dowieziemy je bezpłatnie 8. marca 2019 r. w wyznaczonej przez Ciebie godzinie, a pomoże nam w tym Radio Taxi Jedynka City - 19199jedynkacity.pl
  3. Zapłać za kwiaty (wartość wiązanki: 100 zł) w ciągu 48 godz. od daty zgłoszenia na stoisku Kwiaciarni Fantazja w Gemini Park Tarnów, wypełnij kartonik z dokładnym adresem dostarczenia oraz danymi osoby obdarowanej, a także dołącz bezpłatny bilecik z życzeniami,
  4. My zajmiemy się resztą, a Ty 8. marca sprawisz wyjątkowy prezent!  

 

Kwiaty o wartości 100 zł przygotowuje Kwiaciarnia Fantazja w Gemini Park Tarnów, ktorej stoisko znaleźć można na wysokości samoobsługowych kas TESCO. Brak zapłaty w ciągu 48 godzin od zamówienia skutkuje anulowaniem zamówienia.

REGULAMIN AKCJI.pdf >>

   

Jakie kwiaty najlepiej wysłać w Dzień Kobiet?

Najlepszym prezentem na Dzień Kobiet będą piękne róże. Doświadczone florystki z Kwiaciarni Fantazja stworzyły piękną, elegancką kompozycję róż, która jest wyjątkowo wyglądającym bukietem, idealnym na prezent.  

Gdzie mogę wysłać kwiaty na Dzień Kobiet?

Poczta Kwiatowa w dniu 8. marca dostarcza kwiaty bezpłatnie na terenie miasta Tarnów.

Powrót do Aktualności