Petycja do władz miejskich dotycząca rozbudowy Gemini

Decyzją Rady Miejskiej rozbudowa Gemini Park została zablokowana. Czy zgadzasz się z tą decyzją? Czy chcesz, aby Gemini się rozbudowało? Oddaj swój głos w tej sprawie – wypełnij ankietę

Radni Miasta reprezentujący mieszkańców Tarnowa, odrzucili możliwość rozbudowy w najbliższych latach centrum handlowego. 

Czy jest to jednak głos większości mieszkańców? 

Wypowiedz się w tej sprawie, zdecyduj o rozbudowie i wskaż propozycje nowych sklepów. Chcemy zebrać kilkadziesiąt tysięcy głosów pokazujących władzom miasta faktyczną wolę tarnowian i mieszkańców regionu, którzy chcą więcej marek, jeszcze lepszej rozrywki i jeszcze wygodniejszych zakupów.. 

Twój głos jest dla nas ważny! Aby oddać głos Kliknij TUTAJ lub w poniższy przycisk >>

Chciałbyś obejrzeć wizualizacje rozbudowy Gemini Park Tarnów? Kliknij TUTAJ >>

Ankieta przeprowadzana jest w celu poznania opinii i uwag mieszkańców Tarnowa i okolic na temat planów rozbudowy Gemini Park Tarnów. Administratorem danych jest Gemini Jasna Park sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie, adres: Plac Szczepański 8, 31-011 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000245857, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926 z późn. zm.

Uzyskane odpowiedzi mogą zostać wykorzystane w celu opracowania anonimowych zbiorczych i ogólnych zestawień statystycznych. Zestawienia nie będą zawierać danych pozwalających na identyfikację poszczególnych osób. 

Powrót do Rozbudowy