Promocje

OCHNIK wspiera polską służbę zdrowia w walce z epidemią COVID-19

OCHNIK wspiera polską służbę zdrowia w walce z epidemią COVID-19

#sercedlaszpitali

OCHNIK wspiera polską służbę zdrowia w walce z epidemią COVID-19

Od 7 lat pod hasłem Wspólnie możemy więcej organizowaliśmy w naszych salonach wiosenną akcję charytatywną na rzecz stowarzyszeń niosących pomoc dzieciom. W tym roku, ze względu na zagrożenie, z którym mierzy się dziś cały świat, postawiliśmy przed sobą inny cel.

Szybki wzrost zachorowań na COVID-19, spowodowany aktywnością nowego koronawirusa, stanowi ogromne wyzwanie także dla polskiej służby zdrowia. Szanując i doceniając ciężką pracę i wielkie zaangażowanie lekarzy, pielęgniarek, ratowników oraz przedstawicieli innych zawodów medycznych, postanowiliśmy przyłączyć się do ogólnopolskiej zbiórki na walkę z COVID-19, prowadzonej przez Fundację Siepomaga. 

Całkowity dochód ze sprzedaży portfeli w kształcie serca z kolekcji OCHNIK wiosna-lato 2020 (modele POREC-0134 i POREC-0135) zasili zbiórkę „Wspieramy polską służbę zdrowia w czasie walki z epidemią COVID-19”, z której środki przeznaczone zostaną na doposażenie szpitali w niezbędny sprzęt.

Pomóżmy tym, którzy narażając własne bezpieczeństwo, walczą z epidemią na pierwszej linii frontu i codziennie troszczą się o nasze zdrowie.

**

OCHNIK to polska firma z 30-letnią tradycją posiadająca sieć 101 Salonów Firmowych zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych Centrach Handlowych w Polsce, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu (www.ochnik.com) oraz Działu Sprzedaży B2B, oferującego produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym.

OCHNIK to również ceniony pracodawca. W 2015 roku został liderem rankingu „Najlepsze Miejsca Pracy” przygotowywanego w oparciu o badanie prowadzone przez Instytut Great Place to Work®

Wittchen: #ZOSTANWDOMU – kupuj bezpiecznie on-line

Wittchen: #ZOSTANWDOMU – kupuj bezpiecznie on-line

Rabaty do -50% na wybrany asortyment. Sprawdź inne oferty na www.wittchen.com

Promocja trwa do 6.04.2020

Ruszyła akcja #POMAGAMzVISTULA – każdy może pomóc w walce z COVID-19

Ruszyła akcja #POMAGAMzVISTULA – każdy może pomóc w walce z COVID-19

Obecna sytuacja zagrożenia epidemiologicznego w Polsce i na świecie to bardzo trudny czas dla każdego z nas. Marka Vistula ruszyła z akcją, która umożliwia każdemu pomoc w walce z koronawirusem. Stworzyliśmy specjalną kolekcję koszulek-cegiełek o wartości 100 zł, których przekazem jest zjednoczenie w tym ciężkim dla nas wszystkich czasie. 

Dzięki zakupie koszulki z limitowanej kolekcji #POMAGAMzVISTULA, pomagasz w zakupie sprzętu dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. 100% przychodów ze sprzedaży koszulek jest przeznaczone na zakup sprzętu medycznego, niezbędnego w tej walce. 

Do akcji można dołączyć tutaj: https://vistula.pl/pomagamzvistula

Greenpoint: info o aktualnych procedurach zwrotów i zamówień online

Greenpoint: info o aktualnych procedurach zwrotów i zamówień online

Drogie Klientki Greenpoint Fashion !

Przypominamy, że w trosce o wspólne zdrowie, nasze sklepy w Galeriach Handlowych pozostają zamknięte.

👉 Jeśli chcecie sprawdzić co dzieje się z Waszym zamówieniem, wejdźcie tu: https://bit.ly/2QijErY,

👉 Z uwagi na sytuację wydłużyliśmy czas zwrotu do 100 dni,

👉 Aby zakupy były dla Was bezpieczne i wygodne od dzisiaj dostawa wszystkich zamówień jest darmowa,

👉 Jednocześnie pragniemy Was poinformować, że nasz sklep online www.greenpoint.pl działa bez zmian❤️

Trzymajcie się ciepło, życzymy Wam dużo zdrowia, i pamiętajcie nie wychodźcie z domu bez potrzeby 💗 My również zostajemy w domu, ale wciąż będziemy służyć Wam pomocą i codzienną dawką inspiracji na wiosenne dni

Szczegóły dostępne są również tutaj: https://greenpoint.pl/content/63-zamowienia-w-sklepach-zamkniete-gelerie 

Fit Smart w Triumph

Fit Smart w Triumph

Sprawdź innowacyjny biustonosz FIT SMART w Triumph, który dopasuje się do Ciebie!

Przymierz innowacyjny biustonosz i odbierz torbę w prezencie.

 

Wiosna/Lato 2020 w Greenpoint

Wiosna/Lato 2020 w Greenpoint

Ponadczasowa klasyka, kobiece fasony i świadome podejście do stylu - w SS20 marka Greenpoint skupia się na subtelnej stronie kobiecej natury oraz autentyczności. Zobacz kampanię: GREENPOINT

 

Wiosną modnie z CCC

Wiosną modnie z CCC

Wiosna zbliża się do nas coraz większymi krokami! Jeżeli będzie miała na sobie buty z najnowszych kolekcji marek z grupy CCC – będzie prezentować się naprawdę dobrze i modnie!

Najnowsze kolekcje brandów Gino Rossi, DeeZee, Lasocki, Jenny Fairy i Sprandi – zarówno buty jak i akcesoria – wszystkie zostały zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi trendami. Królują kolory beżowy, biały i niebieski. Nadal w modzie są kowbojki, ale w wersji wiosenno-letniej są zdecydowanie krótsze i oczywiście w jasnych barwach. Ultra modne będą sandały i klapki, mniej lub bardziej zdobione, na wysokich obcasach, „kaczuszkach” lub zupełnie płaskie. Nie zapominajmy o ultra modnych od kilku sezonów sneakersach – tutaj propozycji jest naprawdę całe mnóstwo!

Nowa kolekcja w Italian Fashion

Nowa kolekcja w Italian Fashion

Odwiedź salon Italian Fashion i poznaj najnowszą kolekcję!

Studencka promocja od Big Star

Studencka promocja od Big Star

Studencka promocja w środku roku akademickiego tylko w BIG STAR.

-15% na asortyment nieprzeceniony za okazaniem legitymacji studenckiej. Promocja trwa do odwołania.