Promocje

Co dzień gorące okazje w Pizza Hut!

Co dzień gorące okazje w Pizza Hut!

Oferty dostępne w poniedziałek i przez cały tydzień dotyczą smaków pizz: Margherita, Americana, Pepperoni, Kurczak, Hawajska, Classica, Hot Pepperoni.  

Wittchen: Walizki minimum -50%

Wittchen: Walizki minimum -50%

W Wittchen wszystkie WALIZKI i AKCESORIA BAGAŻOWE minimum -50%!

WALIZKI min. -50%.

Promocje trwają do: 9.05.2021

Maxi Zoo: Jak zadbać o swojego pupila na wiosnę

Maxi Zoo: Jak zadbać o swojego pupila na wiosnę

Choć wiosna na razie nie rozpieszcza nas swoją pogodą, dłuższe dni zachęcają do intensywniejszych spacerów z psami, a koty wychodzące również coraz chętniej spędzają czas na zewnątrz. Jak przygotować nasze zwierzęta do fantastycznych, wiosennych przygód podpowiada Maxi Zoo.

Początek sezonu wiosenno-letniego nakłada na właścicieli psów i kotów wychodzących pewne obowiązki. Jest to moment, kiedy warto udać się do weterynarza, by sprawdzić ogólny stan zdrowia naszego pupila. To również pora, gdy powinniśmy zacząć odbudowywać kondycję psa. Zima sprzyja leżeniu pod ciepłym kocykiem, teraz powinniśmy wydłużać spacery i wprowadzać nowe aktywności. Może zdarzyć się, że nasz pupil nabrał zimą na tyle dużo dodatkowych kilogramów, że potrzebne będzie wprowadzenie specjalnej karmy.

Karmy na zdrowie

Zrównoważony rozwój odgrywa coraz większą rolę także w dziedzinie żywienia zwierząt domowych. Ludzie bardziej zwracają uwagę na pochodzenie składników w produktach, które sami spożywają, dlatego kolejnym krokiem jest spojrzenie pod tym samym kątem na karmę.

W ofercie Maxi Zoo znajduje się szeroki asortyment karm, takich jak Real Nature czy Select Gold, które, dzięki składowi, są idealnie dopasowane do potrzeb naszych pupili. Składniki części z nich pochodzą z gospodarstw posiadających certyfikat ekologiczny i stosowane są wyłącznie składniki niemodyfikowane genetycznie. Zbilansowana karma, bez dodatku zbóż, soi, barwników i konserwantów nie tylko wpłynie pozytywnie na układ pokarmowy naszego zwierzaka, ale również może przyczynić się do odzyskania właściwej wagi. Obecnie w sklepach stacjonarnych Maxi Zoo trwa promocja, dzięki której można nabyć wybrane karmy w bardzo atrakcyjnych cenach.

Pora na grooming

Zimą nasze zwierzęta otulają się ciepłym futerkiem, a wiosną przychodzi pora na zmianę garderoby na letnią. W efekcie ich sierść jest wszędzie. Rozwiązania są dwa – albo udać się do profesjonalnego groomera, albo zaopatrzyć się w odpowiednie produkty w Maxi Zoo. To przede wszystkim specjalne szczotki i furminatory do usuwania zbędnej sierści i podszerstka. Furminator to praktyczne i poręczne urządzenie, zbierające obumarłe albo luźne włosy. Redukuje wypadanie sierści o 90% już po 1-2 zastosowaniach. Wyczesywanie sierści wpływa pozytywnie na układ krążenia oraz usuwa resztki brudu. A w dodatku pozwala właścicielowi na ocenę stanu skóry – jeśli zauważysz zaczerwienienia lub podrażnienia, skontaktuj się weterynarzem.

Jeśli decydujemy się na samodzielną, kompleksową pielęgnację, warto skompletować zestaw pielęgnacyjny, który składa się z nożyczek do pazurów, szczotki do wygładzania z grzebieniem do czyszczenia oraz grzebienia do wyczesywania pcheł i pyłu. Regularne podcinanie paznokci jest istotne dla dobrego samopoczucia i swobodnego ruchu zwierzęcia. Dzięki szczotce wygładzającej można usuwać luźne włosy, zwłaszcza z podszerstka. W przypadku intensywnej pielęgnacji sierści należy użyć grzebienia do wyczesywania pcheł i pyłu. Pasożyty i odkładające się jaja pcheł można usunąć dzięki wąsko ustawionym ząbkom. Należy regularnie czesać sierść grzebieniem, aby upewnić się, że pupil nie ma nieproszonych gości.

W pielęgnacji zwierząt ważną rolę odgrywają kąpiele. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rodzajów szamponów – suche i do stosowania na mokro, dostosowane do rodzaju sierści, lecznicze, nadające połysk, ułatwiające rozczesywanie. Doradcy klienta w sklepach Maxi Zoo chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj pielęgnacji będzie najbardziej odpowiedni dla naszego pupila. Do sklepu możesz przyjść ze swoim zwierzakiem, co ułatwi ocenę jego sierści i dobór odpowiednich kosmetyków. W sklepach Maxi Zoo dostępne są produkty do pielęgnacji każdego pupila.

Sezon na kleszcze

Od paru lat nie możemy cieszyć się w pełni cieplejszymi dniami. Kleszcze pojawiają się coraz wcześniej, dlatego też coraz częściej zaleca się, by zwierzęta wychodzące były zabezpieczone przeciw kleszczom przez cały rok.

Kleszcze to ponad 900 gatunków pajęczaków. Na szczęście w Polsce występują głównie trzy rodzaje: kleszcz pospolity, łąkowy i psi — i to one zwykle atakują nasze zwierzęta. Samo wkłucie jest nieodczuwalne, ponieważ kleszcz znieczula to miejsce. Podczas odżywiania, wraz ze śliną pajęczaka, mogą przedostawać się różne patogeny, takie jak wirus kleszczowego zapalenia mózgu, borelioza, babeszjoza lub erlichioza czy anaplazmoza. Kleszcze mogą przebywać na ciele żywiciela nawet kilkanaście dni, dlatego tak ważne jest sprawdzanie skóry naszego zwierzaka po każdym pobycie na dworze. Jeśli nasz pupil jest zabezpieczony, istnieje niebezpieczeństwo, że przeniesie na sobie kleszcza, który w domu może zaatakować inne zwierzęta niewychodzące oraz nas samych.

W takiej sytuacji do usuwania kleszcza należy użyć odpowiedniego narzędzia – na przykład szczypiec, pętli lub, polecanych przez ekspertów, kleszczołapek.

Jeśli do tej pory nie zabezpieczaliśmy naszego zwierzęcia, to właśnie z wymienionych powyżej powodów na pewno warto pomyśleć o profilaktyce. Obecnie na rynku dostępne jest kilka różnych metod, z których część jest możliwa do zastosowania wyłącznie po konsultacji z weterynarzem (tabletki). Popularne metody to obroże, których składniki aktywne są stopniowo uwalniane do warstw tłuszczowych zwierzęcia oraz krople, czyli tak zwane preparaty typu spot-on, które wciera się w kark zwierzęcia. Ważna uwaga dla właścicieli psów i kotów – każdy z tych gatunków wymaga stosowania innego rodzaju preparatu, ponieważ ten przeznaczony dla psów może być szkodliwy dla kotów i odwrotnie.

Po zakończeniu wiosennych „prac porządkowych” przy naszych pupilach, nadejdzie pora na fantastyczne przygody i zabawy w promieniach kwietniowego słońca.

Vision Express: promocja na soczewki kontaktowe

Vision Express: promocja na soczewki kontaktowe

Przyjdź do Vision Express i odzyskaj komfort widzenia! Zapisz się na badanie wzroku pod kątem doboru soczewek kontaktowych za jedyne 9zł przy zakupie dowolnego opakowania soczewek kontaktowych. A może jesteś już wielbicielem komfortu i lubisz nosić soczewki?  Wspaniale się składa, bo tylko do końca kwietnia wszystkie soczewki kontaktowe kupisz z 20% rabatem. 

 

Przyjdź do Vision Express i skorzystaj z promocji!

 

Szczegóły i regulamin akcji dostępne w salonach i na visionexpress.pl

Zapraszamy do Pizza Hut w Gemini Park

Zapraszamy do Pizza Hut w Gemini Park

Czasem przychodzi taki dzień, że nie możemy obyć się bez… pizzy! Po pyszną pizzę w Waszym ulubionym wydaniu zapraszamy do Pizza Hut w Gemini Park Tarnów, która jest OTWARTA w godz. 9:00-21:00!

Jak ją możecie zamówić, przy okazji korzystając z mnóstwa kuponów?

  • Osobiście na wynos w Gemini Park!
  • Telefonicznie: 801 464 646,
  • Poprzez aplikację Pizza Hut, w ktorej znajdziecie również kupony:

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pizzahutpl&hl=pl

iOS: https://apps.apple.com/pl/app/pizza-hut-pl/id1398795505?l=pl

  • Poprzez stronę www.pizzahut.pl, gdzie dostępna jest również opcja: zamów i odbierz.

Klienci Maxi Zoo hojnie wsparli psy ratownicze GOPR

Klienci Maxi Zoo hojnie wsparli psy ratownicze GOPR

W ramach VI edycji akcji charytatywnej „Przyjaźń Łączy – Wspólnie dla Zwierząt”, organizowanej przez sieć sklepów dla zwierząt Maxi Zoo, ponownie udało się zebrać 120 000 zł na wsparcie Podkomisji Psów Ratowniczych Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Już po raz czwarty klienci Maxi Zoo hojnie wsparli psy ratujące ludzkie życie kupując okazjonalne bransoletki za 100 000 zł, 20 000 zł przekazała sieć Maxi Zoo. W mobilizacji nie przeszkodziła nawet pandemia i związane z nią ograniczenia. Łączna kwota jaką udało się zebrać podczas ostatnich 4 lat to aż 411 000 zł, które w całości zostały przekazane na dalsze podnoszenie kwalifikacji czworonożnych bohaterów i zapewnieniu im codziennej opieki na jaką zasługują.

Dzięki środkom finansowym pochodzącym z akcji, psy mogą być leczone bez obciążania domowego budżetu ich opiekunów. To pierwsze tak duże wsparcie finansowe dla Podkomisji Psów Ratowniczych GOPR od początku działalności tej sekcji.  Poza leczeniem, zebrane środki pozwolą na szkolenie psów poprzez organizację systematycznych ćwiczeń, ale też zapewnią odpowiedni sprzęt umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji. Poza szkoleniami, które są szalenie istotnym elementem w pracy psa dla GOPR, przekazane pieniądze pozwolą na polepszenie codziennych warunków egzystencjalnych psich bohaterów i uczynią ich życie jeszcze bardziej szczęśliwym.

Mimo pandemii i ograniczeniom z nią związanym klienci Maxi Zoo stanęli na wysokości zadania i po raz czwarty, a w ramach VI edycji akcji „Przyjaźń Łączy – Wspólnie dla Zwierząt”, hojnie wsparli psy ratownicze GOPR kupując bransoletki z symbolem psiej łapki. Organizowanie i angażowanie się w szereg akcji charytatywnych, których celem jest polepszenie warunków życiowych zwierząt, jest nieodłącznym elementem działalności Maxi Zoo w Polsce. 

- Jestem niezwykle wdzięczny wszystkim naszym klientom za okazane serce i ten ogromny wyraz empatii. Wiem, że ten miniony rok był trudny, mimo to nasi klienci nie zapomnieli o psach ratujących życie. Dzięki zebranym ze sprzedaży bransoletek środkom, ponownie możemy dorzucić swoją cegiełkę do zapewnienia czworonożnym ratownikom GOPR wszystkiego co niezbędne, aby mogły pomagać nam ludziom i stale podnosić swoje umiejętności. Od 4 lat nasi wyjątkowi klienci wspierają w ramach tej sztandarowej akcji psy ratujące ludzkie życie, dzięki temu udało się przekazać łącznie Fundacji GOPR aż 411 000 zł. Za ten ogromny wkład, zaangażowanie i bycie razem z nami przez te 4 lata, serdecznie dziękuję naszym wspaniałym klientom i miłośnikom zwierząt, dla których los i dobre życie czworonożnych bohaterów nie jest obojętnekomentuje Wojciech Kamiński, Dyrektor Zarządzający Maxi Zoo Polska.

Greenpoint: Bądźmy dla siebie dobre

Greenpoint: Bądźmy dla siebie dobre

Bliskość, wspólnota i pozytywne relacje. To wartości, które odnajdziemy w najnowszej kampanii Greenpoint . ”Bądźmy dla siebie dobre” to wiadomość dla całej kobiecej społeczności: matek, sióstr, córek i przyjaciółek. Marka przypomina o wielkiej mocy przyjaźni i o roli, jaką pełnią kobiety w naszym życiu. To też apel, aby kobiety na co dzień wzajemnie się wspierały się i dodawały sobie sił. 

“Bądźmy dla siebie dobre” to słowa, które w ostatnim czasie zyskały na znaczeniu. Na nowo nauczyliśmy się czym jest siła i jedność oraz solidarność. Przewartościowaliśmy swoje życie i skupiliśmy się na tym co naprawdę ważne.

W sezonie Wiosna Lato 21 marka Greenpoint ponownie skupia się na kobiecej społeczności. Przedstawia nam historię bliskości i silnej więzi przyjaciółek, sióstr, mam, które wspierają się wzajemnie, pomagają i szanują nawzajem. Tym samym marka zwraca uwagę, że każda z nas może dać innym wyjątkowy prezent – siebie, swój czas, zainteresowanie i troskę. W czasach, gdy teraźniejszość nabrała nieco innego znaczenia, a przyszłość stała się bardziej nieprzewidywalna, warto zacząć dbać o relacje tu i teraz. Koncentrujemy więc uwagę w nadziei i wyczekiwaniu na moment, kiedy również będziemy mogli zobaczyć się z tymi, za którymi tęsknimy. To jedne z najpiękniejszych wartości, które powinniśmy pielęgnować.

Kampania Greenpoint na sezon Wiosna Lato 21 to również opowieść o tym, że pozytywne słowa niosą ogromną moc. Słowa “ Bądźmy dla siebie dobre” mają dodawać otuchy i zachęcać do spojrzenia w przyszłość w optymistycznym tonie. Mówienie sobie nawzajem komplementów to dodają każdej z nas nowej energii. W końcu tak niewiele trzeba, aby czyjś dzień stał się lepszy. Szczególnie teraz, gdy wszyscy tego potrzebujemy. Komplement, miły gest to zawsze dobra myśl, którą możemy podarować bliskiej osobie. Doceniajmy się wzajemnie i pomagajmy sobie w budowaniu nowej rzeczywistości.

Wiosna to czas przebudzenia, nowych możliwości, energii i siły, która nabiera zupełnie nowego znaczenia, kiedy my, kobiety, wspieramy siebie nawzajem. To nowy początek dla nas wszystkich. Działania marki podkreślają wagę nowych możliwości odkrywanych w tym niepewnym czasie. Po trudnych czasach, wraz z przyjściem wiosny, rozpoczyna się nowy rozdział. Nie tylko kolory budzą się do życia, ale my razem z nimi.

Marka stawia więc na moc kolorów i wzorów, które z radością pozwolą nam wejść w nowy sezon. Intensywne odcienie maliny i błękitu zestawione są̨ z wyrazistą czernią i delikatnym beżem. Paleta kolorystyczna nawiązuje do pustynnych krajobrazów oraz błękitnego odcienia wody i nieba. W ofercie marki znajdziemy ubrania wykonane z bawełny, wiskozy, tencelu oraz lnu, które będą przyjazne skórze. Otulają ciało, zapewniając swobodę i dobre samopoczucie. Dodatkowo jedność z naturą została podkreślona przez odpowiedni dobór kolorystyki. Naturalna paleta barw została uzupełniona o delikatny ton koralowy oraz zieleń. Gładkie tkaniny wraz z modnymi, florystycznymi wzorami, przełamane wyrazistymi i mocnymi kolorami, otwierając wachlarz stylizacyjnych możliwości.

Nowy rytm życia, stawianie sobie nowych wyzwań i celów skłaniają do zwrócenia się ku klasycznym, wygodnym zestawom. Dlatego marka idealnie wpasowuje się swoją kolekcją w obecne czasy. Znajdziemy w niej lekkie, kobiece i klasyczne zestawy idealne na stylowe i komfortowe rozpoczęcie Nowego Sezonu. Wyjątkowość kolekcji przejawia się w jej klasycznych i kobiecych projektach, które stanowią uniwersalną bazę garderoby. To ubrania, które nie podążają za trendami, lecz dostosowywane są do Klientek i ich potrzeb. Greenpoint nieprzerwanie od wielu lat proponuje dobrze skrojone, funkcjonalne ubrania, które nigdy nie wychodzą z mody. Główną ideą projektantek marki jest świadome budowanie stylu, dlatego w kolekcji znajdą się fasony funkcjonalne i ponadczasowe, które będą służyć przez wiele lat. Wybierając na co dzień odzież kapsułową, korzyści odczuje również środowisko naturalne. Marka zachęca do życia w zgodzie z sobą oraz samoakceptacji. W myśl tej idei udowadnia wszystkim kobietom, że mogą poczuć się pięknie i pokochać swoje ciało takim, jakie jest. Dlatego swoją rozmiarówkę dopasowuje do różnych kształtów, zachęcając kobiety by poczuły się dobrze same ze sobą i zaakceptowały siebie.

Dzień Kobiet w SWISS

Dzień Kobiet w SWISS

Zastanawiasz się jaki prezent wybrać na Dzień Kobiet? W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór markowych zegarków, idealnych na każdą okazję. 

Z kodem: DZIENKOBIET21 otrzymasz dodatkowe -15% na wybrane marki. 

 

Przyjdź do naszego butiku i poznaj pełną ofertę. https://bit.ly/36fq8Qz

Nowa kolekcja Wojas wiosna/lato 2021

Nowa kolekcja Wojas wiosna/lato 2021

Sportowe inspiracje i kolorowy krokodyl

Nowa kolekcja Wojas wiosna/lato 2021 kusząca elegancją i wygodą

Kolejny sezon zapowiada się ciekawie. Najnowsza kampania Wojas oparta na modnym scenograficznym minimalizmie zdjęć i dynamice sylwetek modeli świetnie pokazuje tak charakterystyczną dla znanej marki i cenioną przez klientów stylistyczną różnorodność. Sprawdzona klasyka, odrobina awangardy i oczywiście sportowa wygoda!

Projektanci proponują nam dobrze znane fasony, ale zinterpretowane zgodnie z trendami. W kolekcji znajdziemy także wyjątkowe modele – nawiązujące do obuwia tanecznego czy intrygujące szlachetną fakturą imitującą skórę krokodyla w… słonecznym odcieniu żółtego.

Rozbudowana kolorystyka kusi sezonowymi hitami w postaci smakowitych, owocowych odcieni czerwonego, żółtego i pomarańczowego. Nie zabrakło też pasteli – piaskowego beżu, subtelnego błękitu, rozbielonego różu, uniwersalnego nude. Tradycyjnie obecna jest także neutralna paleta barw operująca czernią, brązem, beżem, granatem, bielą. Uwagę zwraca imponujące spektrum modeli obuwia. Seksowne szpilki pojawiają się obok stabilnych słupków. Gorącą nowością są obcasy typu szpulki. O swoje miejsce upominają się czerpiące z estetyki lat 70. koturny i wygodne platformy. A obok płaskie baleriny i mokasyny – car shoes, lordsy lub mule. Sandały, zgodnie z modowymi trendami, zapinane są lub wiązane na kostce. Miłośniczki swobodnych looków zachwycą młodzieżowe slipony i kultowe sneakersy w dwóch odsłonach – sportowych klasyków oraz wciąż pozostających na topie ugly shoes. W stylistykę boho wpisują się trzewiki za kostkę i zamszowe kozaczki.

Matowa szlachetność zamszu skontrastowana jest z delikatnie połyskującą skórą licową. Atrakcyjnym fakturowym elementem są wytłoczenia odwzorowujące łuski krokodyla i jaszczurki oraz mozaikowy deseń. Wracają też przypisane do lata ażurowe wycięcia i misterne plecionki. Designerzy marki Wojas dużą wagę przywiązują do detali. Proponują złote lub srebrne zapięcia, delikatne przywieszki, metalowe ozdoby, plastikowe klamry, kobiece kokardki oraz gumy i taśmy z wzorem z etnicznych szlaczków.

W królestwie torebek pojemne shopperki konkurują z niewielkimi torebkami typu cross body na skórzanym pasku bądź efektownym łańcuchu. Oprócz zawsze pożądanej czerni, trendowej bieli, wytrawnego bordo czy karmelowego brązu kusi tu owocowa czerwień, ciepły żółty oraz pastelowy beż czy niebiański błękit.

Męskie propozycje na sezon wiosna-lato hołdują przede wszystkim eleganckiej klasyce. Półbuty w stylu derby, oksfordy, monki to must have w szafie każdego eleganta. W kanonie formalnego stylu obowiązuje stonowana kolorystyka – czerń, brąz, granat. Na topie są sneakersy estetyką nawiązujące do obuwia tenisowego lub inspirowane stylem trekkingowym. Tu pojawiają się odcienie soczystej pomarańczy i kiwi oraz ciekawe detale – bordowe lub szafirowe podeszwy. Gorącym trendem są mokasyny typu car shoes z miękkiego zamszu lub skóry licowej, tu też nie brakuje kolorów. Wygodą ujmują zabudowane skórzane sandały, a niezobowiązującym stylem kuszą slipony.

****

NOWE LINIE WOJAS WIOSNA LATO/2021

Linia COMFORT, wcześniej występująca tylko w męskiej odsłonie, teraz wyjątkowy komfort noszenia oferuje paniom. W tej minikolekcji znajdziemy czarne i beżowe eleganckie pantofle na stabilnych słupkach. Obok nich pojawiają się modele mniej formalne, o nieco sportowym rysie, wygodnych platformach. Wykonane są z przewiewnej ażurowej skóry. Możemy tu wybierać pomiędzy zgaszonym beżem, owocowymi tonacjami czerwieni i żółtego. Obuwie z tej linii jest wyjątkowo lekkie, posiada specjalne wkładki oraz funkcjonalne podeszwy o dobrej przyczepności i z doskonałą amortyzacją.

Linia ECO to modne klasyczne sneakersy w kolorach czerni, jasnej szarości i bieli. Proste w formie, ale urzekające detalami i jakością wykonania. Firma Wojas od lat stawia na tradycyjne metody produkcji, współpracując tylko z wiarygodnymi kontrahentami. Wspiera też idee zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. W dwóch modelach obuwia linii ECO wykorzystano ekologiczną skórę syntetyczną, przyjazną dla natury. Ich podeszwy zostały wykonane w przynajmniej 60% z odpadów pofabrycznych, wyściółka z naturalnego lateksu i agawy, a sznurowadła z regenerowanej bawełny. Kolejne modele wyprodukowano z naturalnej skóry wyprawianej w ekologicznych garbarniach posiadających certyfikat LWG. Podszewkę stanowi tu bawełna organiczna, a przy produkcji podeszew również wykorzystano materiały częściowo pochodzące z recyklingu. Robi wrażenie!

LIMITED EDITION marki Wojas jak zawsze podąża za najnowszymi trendami w świecie mody. Pojawiają się szpulkowe obcasy inspirowane stylem retro. Eleganckie fasony kuszą skórą wytłaczaną w krokodylą łuskę, tym razem w nieoczywistym kolorze… słonecznego żółtego. Z efektownych detali warto wspomnieć metalowe klamerki, wyraziste frędzle i misterne trzykolorowe plecionki. Fashionistki docenią supermodne kwadratowe czubki. Cała kolekcja idealnie wpisuje się w lansowaną stylistykę z wiosenno-letnich pokazów mody.

Luksusowa LINIA PREMIUM to hołd złożony przez firmę Wojas klasycznemu designowi, wyjątkowej jakości i rzemieślniczej tradycji obuwniczej. Każdy z dziewięciu unikatowych modeli wizytowych męskich pantofli marki to prawdziwy szewski majstersztyk. W tej minikolekcji znajdziemy stylowe męskie fasony – oficjalne derby i oksfordy oraz nieco swobodniejsze monki. Wszystkie bez wątpienia dodają klasy eleganckim stylizacjom. Są w stu procentach skórzane, wykonane ręcznie z najwyższą starannością, dopracowane w każdym detalu, a nawet ręcznie malowane! To wyjątkowe połączenie tendencji panujących na rynku mody z tradycyjnym rzemiosłem. Poza tym jedyny w swoim rodzaju symbol prestiżu.

Jeden model dla dwóch pokoleń. Wyjątkowa linia WOJASXBARTEK #matchymatchy, łączy dwie znane na rynku marki. Powstała, by spełniać marzenia rodziców, którzy chcą by ich dzieci wyglądały równie modnie jak oni. Bliźniacze modele butów, o charakterze sportowym lub casualowym umożliwiają więc tworzenie podobnych stylizacji bez względu na wiek i rozmiar. Wszystkie wzory obuwia – damskie oraz męskie – zaprojektowano w oparciu o najgorętsze trendy. Innowacyjne rozwiązania konstrukcyjno-techniczne zastosowane przy produkcji sprawiają, że każdy juniorski model jest idealnie dostosowany do potrzeb rozwojowych dziecięcych stóp.