Praca w Play

Praca na stanowisku: Konsultant ds. Sprzedaży w Punkcie Własnym PLAY

Dołącz do naszego zespołu jako:

Konsultant ds. Sprzedaży w Punkcie Własnym Play (zastępstwo)

Twoje zadania:

  • Sprzedaż i promowanie produktów i usług Play
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Play
  • Dbanie o wizerunek salonu

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Lubisz ludzi i uwielbiasz z nimi rozmawiać
  • Chcesz nauczyć się pracy w sprzedaży od najlepszych (jeśli masz już doświadczenie, tym lepiej!)
  • Angażujesz się w 100% w to co robisz
  • Wyróżniasz się inicjatywą
  • Możesz pracować w różnych godzinach (również w weekendy)

Zobacz jak wygląda praca w Play!

Odwiedź nas w Salonie, rozejrzyj się, porozmawiaj z nami. Przekonaj się, że jesteśmy nie tylko profesjonalistami, ale przede wszystkim fajnymi ludźmi.

Zapraszamy!

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej
  • Realny wpływ na wysokość Twojego wynagrodzenia (sky is the limit)
  • Bogaty pakiet szkoleń m.in. wprowadzające, ofertowe, technologiczne
  • Zaplanowana ścieżka kariery i możliwość awansu
  • Konkursy sprzedażowe
  • Imprezy integracyjne
  • Karta multisport
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Prosimy o umieszczenie w CV następującego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P4 Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Taśmowej 7; 02-677 Warszawa, oraz przez podmioty współpracujące z P4 Sp. z o.o. w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych realizowanych przez P4 Sp. z o.o. oraz podmioty współpracujące z P4 Sp. z o. o.