Praca w Palm Smoothie Bar

Praca na stanowisku: sprzedawca

Palm Smoothie Bar zatrudni studenta / studentkę na stanowisko "sprzedawca" świeżo wyciskanych soków owocowych i koktajli.

Obowiązki:

- obsługa klienta

- obsługa kasy fiskalnej

- odbieranie dostaw

- dbanie o czystość i higienę miejsca pracy

- przygotowywanie świeżo wyciskanych soków

Wymagania:

- aktualna książeczka Sanepidowska (bądź wyrobienie jej po podjęciu pracy)

- dyspozycyjność (praca zmianowa, również w weekendy)

- status ucznia / studenta

- chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

- wynagrodzenie 14,70 zł brutto

- praca w miłej atmosferze, młodym i dynamicznym zespole

- praca w charakterze zmianowym, w oparciu o umowę zlecenie

- możliwość długodystansowej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem, w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie oraz opisanie w kilku zdaniach swoją osobę.

palmsmoothiemal@gmail.com

Prosimy o dodanie klauzuli :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do rea lizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.