Praca w Carte d'Or Cafe

Praca na stanowisku: kelnerka / kelner / obsługa klienta

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa Gości kawiarnii na wysokim poziomie, zgodnym ze standardami sieciowymi,
  • przygotowywanie napojów i posiłków zgodnie z menu tj. deserów, kawy , lodów i podawanie do stolika
  • dbanie o czystość kawiarnii

WYMAGANIA:

  • książeczka sanepidowska lub gotowość do jej założenia
  • dyspozycyjność, chęć do pracy, odpowiedzialność,
  • umiejętne podejście do klienta
  • mile widziane doświadczenie

OFERUJEMY:

  • przyjazną atmosferę
  • elastyczny system pracy / grafik
  • umowę na etat lub zlecenie
  • szkolenia,  możliwość rozwoju

WYMAGANE DOKUMENTY:

CV prosimy wysyłać na adres: arlena.skaba@interia.eu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)

Do 15.10.2018 r.

INFORMACJE DODATKOWE:

503 446 272601 854 157