Powitaj szkołę z Gemini Park Tarnów

Powitaj szkołę z Gemini Park Tarnów

Nadchodzi wrzesień, a wraz z nim dzieci oraz młodzież wrócą do szkoły. Dla nich to czas nowych wyzwań, a dla rodziców okres, w którym rozpoczyna się gorączka przygotowań do powrotu do szkoły. Z pomocą Gemini Park wszystko będzie dopięte na ostatni guzik!

Tarnowskie Centrum Handlowe jest wyjątkowym miejscem na handlowej mapie regionu, zapewniające odwiedzającym szeroką ofertę handlową i usługową. Dlatego, aby z pierwszym szkolnym dzwonkiem dziecko miało wszystko, czego potrzebuje oraz czuło się komfortowo, zapraszamy po wszystkie niezbędne akcesoria do Gemini Park.

Wyposażenie dziecka w książki i niezbędne akcesoria przed nowym rokiem szkolnym to spore wyzwanie dla każdego rodzica. Aby ograniczyć czas, który trzeba poświęcić na odwiedzanie księgarni, sklepów papierniczych czy odzieżowych, wszystko można znaleźć w Gemini Park. Stąd w większości sklepów już teraz można kupić niezbędne elementy wyposażenia dla każdego ucznia. Kompleksowe oferty i promocje na podstawowe przedmioty uczniowskie z pewnością zachęcą wszystkich do wcześniejszych zakupów. 

Przybory do pisania, zeszyty, bloki oraz to, co dzieci lubią najbardziej, czyli artykuły służące nie tylko nauce, ale również zabawie – takie jak: kredki, kolorowanki czy farby, czekają już na półkach. 

Wyposażenie uczniowskich tornistrów to również pomoce naukowe, a tych w Gemini Park cała moc. Wielkoformatowe mapy, globusy, kolorowe albumy i książki, które nie tylko uczą, a przede wszystkim bawią, będą idealnym prezentem, tuż przez pierwszym dzwonkiem.

Nowy rok szkolny to, poza podstawowymi pomocami naukowymi, również nowe obuwie, ubrania i to, co chyba najbardziej charakterystyczne - plecaki! Modny start roku szkolnego zagwarantuje bogaty wybór odzieży i akcesoriów dostępnych w Gemini Park.

Kampanię promuje nowa odsłona tegorocznej kreacji Gemini Park: Tarnowskie Oblicza Mody. Udział w niej wzięli: Natalia Gładysz, która na co dzień ściga się w wyścigach kartingowych, lektor Kamil Morydz, muzyk Marcin Sobczyk, fotografik Paweł Topolski oraz Bożena Wiatr-Traciak – nauczycielka. 

Tarnowskie Oblicza Mody to nowa kreacja graficzna Gemini Park Tarnów, w ramach której w ciągu roku pojawi się 10 odsłon kampanii, na których znajdziemy blisko stu wyjątkowych mieszkańców Tarnowa. Co więcej, bohaterowie zostali poddani nietypowej metamorfozie mającej na celu wydobycie osobowości i pokazanie ich wyjątkowego oblicza. Niepowtarzalne, body paintingowe makijaże przygotowane zostały przez tarnowiankę Monikę Stec. Zdjęcia wykonała jej córka Emilia Stec. O fryzury zadbał tarnowski CURYŁO Project salon Academy. Efekty tych sesji znaleźć można m.in. na bilboardach w Tarnowie i regionie, w social mediach i na stronie internetowej centrum handlowego. 

Powstała również specjalna i dedykowana akcji strona internetowa www.tarnowskieobliczamody.pl, na której znaleźć można szczegóły dotyczące kampanii, informacje nt. jej bohaterów, a także niezwykle ważnych wspólnych przedsięwzięć, które organizowane będą z Ambasadorami w Gemini Park Tarnów. Dzięki tym wydarzeniom, wystawom oraz spotkaniom, kampania nie będzie ograniczać się tylko sfery graficznej, ale będzie zawierać w sobie elementy interakcji i żywej relacji.

Zachęcamy do śledzenia kolejnych odsłon kampanii!

Powrót do Aktualności