Powitaj szkołę z Gemini Park i odbierz darmowy plan lekcji!

Powitaj szkołę z Gemini Park i odbierz darmowy plan lekcji!

Co w nadchodzącym roku szkolnym będzie najprzydatniejsze oraz modne wśród uczniów? W sklepach w Gemini Park Tarnów oferta artykułów szkolnych jest już dostępna, dlatego zachęcamy do odwiedzin oraz kompletowania szkolnych wyprawek. A jest w czym wybierać, ponieważ tarnowskie Gemini posiada najszerszą ofertę w regionie!

Wśród szkolnych wyprawek nie może zabraknąć: zeszytów, notesów, piórnika, plecaka w nowych wzorach, ubioru i obuwia, a także przyborów szkolnych oraz książek. Na akcesoriach, artykułach i ubraniach znaleźć można zarówno motywy najpopularniejszych produkcji filmowych oraz bajek, podobizny sportowców, jak również komplety w jednym stylu, dlatego rodzice z dziećmi będą mieć szerokie pole do popisu, aby urozmaicić wyprawkę.

Oprócz standardowych przyborów, w ofercie sklepów w Gemini Park, znaleźć można również wszelkie pomocne akcesoria elektroniczne, jak również te niezbędne do aranżacji miejsca nauki

Ponadto, na odwiedzających centrum handlowe, czekają darmowe plany lekcji, które od 24. sierpnia rozdawać będą hostessy. 

Powodzenia w szkolnych przygotowaniach i do zobaczenia w Gemini Park Tarnów! 

 

Powrót do Aktualności