O centrum

O centrum

Gemini Park Tarnów to największe Centrum Handlowe w Tarnowie i regionie. Na 42,5 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni znajduje się 130 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych.

W ofercie znaleźć można dobrze znane krajowe i zagraniczne marki, w tym m.in. Douglas, Empik, C&A, PEPCO, Ochnik, Intimissimi, Calzedonia, pełne portfolio marek LPP, Martes Sport, New Balance, Sizeer, Apart, Swiss, Wittchen, KFC, Home&You, Jysk, Castorama, a także Media Markt. Aktywnie w galerii działają także lokalni przedsiębiorcy rozwijający tutaj swoje biznesy. Galeria jest doskonale zlokalizowana i skomunikowana. Dla zmotoryzowanych centrum handlowe przygotowało ponad 1100 miejsc parkingowych. Galeria zaangażowana jest także we wsparcie lokalnych inicjatyw społecznych, edukacyjnych i kulturalnych. Przykładem jest współpraca z Stowarzyszeniem SIEMACHA i aktywna pomoc ośrodkowi opiekuńczemu dla dzieci. 

 

RODO - MONITORING

Informujemy, że w celu zapewnienia bezpieczeństwa odwiedzających, pracowników oraz mienia na terenie Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów prowadzony jest monitoring przy użyciu urządzeń rejestrujących. Szczegóły dotyczące stałego monitoringu wizyjnego - PDF