Najsłodsza fotka na Dzień Dziecka - konkurs!

Najsłodsza fotka na Dzień Dziecka - konkurs!

Zrób Naj!słodszą fotkę na Dzień Dziecka w Gemini Park i wygraj nagrody! Od 24 do 29 maja zapraszamy do dobrej zabawy w InstaRoomie, a przy okazji do pochwalenia się pięknymi zdjęciami w Internecie!

 

InstaRoom to oryginalne, kreatywne i kolorowe miejsce, w którym możecie zrobić sobie niepowtarzalne zdjęcia, których z pewnością będą zazdrościć znajomi. Bajkowy InstaRoom będzie dostępny dla wszystkich odwiedzających Gemini Park, na terenie strefy restauracyjnej, w dniach 24-29 maja 2021 r.

 

Dodatkowo, na pełnoletnich odwiedzających Gemini Park, czeka konkurs! 

 

Zasady zabawy są proste:

 

  1. Zrób sobie zdjęcie w słodkim pokoju InstaRoom,
  2. Na zdjęciu możesz być sam lub z innymi osobami, 
  3. Zdjęcie wraz z kreatywnym i krótkim opisem zamieść w komentarzu pod konkursowym postem na Facebook'u Gemini Park Tarnów,
  4. Autorzy najlepszych zgłoszeń otrzymają atrakcyjne nagrody. Do wygrania 2 SmartWatcheKid (zegarki smartkid dla dzieci), karty podarunkowe i upominki!
  5. Ogłoszenie wyników 1 czerwca na FB Gemini Park Tarnów. 

 

Jury konkursowe wybierze 30 najbardziej oryginalnych oraz artystycznych zdjęć. Ponadto, czekają również upominki od sklepów Gemini Park. W konkursie może wziąć udział każda pełnoletnia osoba, niezależnie od zdolności artystycznych. Dlatego zachęcamy, aby przyjść z rodziną czy znajomymi, a przy okazji pochwalić się efektami w Internecie.

 

Należy również pamiętać o zasadach bezpieczeństwa, które są niezwykle ważne!

 

Życzymy dobrej zabawy, a przy okazji urozmaicenia swojej galerii zdjęć na Facebooku czy Instagramie!

 

Regulamin konkursu.pdf


 

DODATKOWO z okazji DNIA DZIECKA

29 maja zrobimy Ci pamiątkowe zdjęcie w słodkim Iinsta Rroomie, które zabierzesz ze sobą! Fotograf będzie do Twojej dyspozycji w godz.: od 11:00- 19:00!

Zapraszamy

Powrót do Aktualności