Majowe kolekcje w Gemini Park Tarnów

Majowe kolekcje w Gemini Park Tarnów

W Gemini Park zagościły kolekcje wprowadzające nas powoli do gorącego lata! Zwiewne sukienki, szorty przed kolano, barwne t-shirty - to pozycje obowiązkowe w szafie. Co do tonów - wszystkie mocne kolory są dozwolone! Co jeszcze na nas czeka przed nadejściem lata? Zapraszamy do Gemini Park Tarnów!

Ciepłe dni, urlopy, wyjazdy - czego chcieć więcej?! Jeśli czekaliście na to wszystko już od dłuższego czasu, zachęcamy aby odwiedzić Gemini Park i sprawdzić najgorętsze majowe trendy, które idealnie przygotują nas do wakacji! Zanim jednak wyruszymy w gorące podróże, dokonajmy przeglądu rzeczy, jakie warto zabrać ze sobą na majówkę w plenerze, a jakie przygotować na majówkę w mieście. Oto propozycje stylowych i wygodnych kreacji.

W majowym zestawie nie powinno zabraknąć lekkich bluzek, marynarek, t-shirtów czy np. kurtki typu bomber. Warto również postawić na proste, ale efektowne kroje, naturalne odcienie oraz zwiewne fasony. Espadryle to must have na ciepłe dni, a romantyczna sukienka idealnie sprawdzi się w połączeniu zarówno z balerinkami, jak i szpilkami.

Słoneczna pogoda zobowiązuje, dlatego modne okulary, które dostępne są w naszych salonach optycznych, to nieodłączny element majowego stroju. 

Warto również wybrać się do biur podróży w Gemini Park, które przygotowały atrakcyjną ofertę wycieczek do przeróżnych zakątków świata. 

Maj, to także kolejna odsłona Tarnowskich Oblicz Mody. Nowa odsłona prezentuje kolejnych pięć zróżnicowanych osobowości, które łączy nasze miasto oraz jego region. Tym razem udział w niej wzięli: Anna Nowak-Curyło – projektantka mody, Ryszard Jasicz - zasłużony tarnowski szkoleniowiec oraz trener lekkiej atletyki, Wojciech Majchrzak - koszykarz, wieloletni zawodnik Unii Tarnów, Joanna Mazur – niewidoma lekkoatletka, Mistrzyni Świata i Europy w biegu na 1500 m oraz Alicja Rega – wokalistka. 

Tarnowskie Oblicza Mody to nowa kreacja graficzna Gemini Park Tarnów, w ramach której w ciągu roku pojawi się 10 odsłon kampanii, na których znajdziemy blisko stu wyjątkowych mieszkańców Tarnowa. Co więcej, bohaterowie zostali poddani nietypowej metamorfozie mającej na celu wydobycie osobowości i pokazanie ich wyjątkowego oblicza. Niepowtarzalne, body paintingowe makijaże przygotowane zostały przez tarnowiankę Monikę Stec. Zdjęcia wykonała jej córka Emilia Stec. O fryzury zadbał tarnowski CURYŁO Project salon Academy. Efekty tych sesji znaleźć można m.in. na bilboardach w Tarnowie i regionie, w social mediach i na stronie internetowej centrum handlowego. 

Powstała również specjalna i dedykowana akcji strona internetowa www.tarnowskieobliczamody.pl, na której znaleźć można szczegóły dotyczące kampanii, informacje nt. jej bohaterów, a także niezwykle ważnych wspólnych przedsięwzięć, które organizowane będą z Ambasadorami w Gemini Park Tarnów. Dzięki tym wydarzeniom, wystawom oraz spotkaniom, kampania nie będzie ograniczać się tylko sfery graficznej, ale będzie zawierać w sobie elementy interakcji i żywej relacji.

Zachęcamy do śledzenia kolejnych odsłon kampanii!

Powrót do Aktualności