Koncert charytatywny na dachu Gemini Park - zapowiedź

Koncert charytatywny na dachu Gemini Park - zapowiedź

W niedzielę 24 maja weszliśmy na dach Gemini Park, aby wspólnie z wyjątkowymi artystami, w tym z Renatą Przemyk, zagrać niesamowity i magiczny koncert na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia PSONI Koło w Tarnowie, którzy potrzebują wsparcia. Koncert charytatywny "Wznieśmy się ponad wszystko" będzie miał swoją premierę w najbliższą niedzielę - 31 maja. 

Osoby z niepełnosprawnością intelektualną - podopieczni PSONI w Tarnowie pilnie potrzebują pomocy! Stowarzyszenie potrzebuje funduszy na wsparcie w ich codziennym życiu. Aby wspierać naszych Przyjaciół, Polska Fundacja Kultury i Rozwoju zorganizowała koncert charytatywny, który nagrany został na dachu Gemini Park Tarnów, w którym udział wzięli:

Renata Przemyk, Leliwa Jazz Band, Szpetni / Dawid Mik i Filip Kot, Kinga Kutrzuba, Magdalena Sowa, Alicja Rega, Joanna Łukasik, Paweł Łukasik, Artur Łukasik, Łukasz Skubisz, Rafał Rzeźnikiewicz.

 Już dziś zachęcamt do wsparcia podopiecznych Stowarzyszenia poprzez zbiórkę, którą znaleźć możnna tutaj: https://zrzutka.pl/s9mgy9.

Zachęcamy do zapisywania się do wydarzenia, wspierania oraz udostępniania tej inicjatywy! Wszyscy będziemy Wam wdzięczni!

 

W oczekiwaniu na premierę wyjątkowego koncertu, mamy dla Was zajawkę tego, co wydarzy się już w niedzielę! Obejrzyjcie trailer, ponieważ jest na co czekać!

Powrót do Aktualności