Kalendarz adwentowy pełen nagród w Gemini Park!

Kalendarz adwentowy pełen nagród w Gemini Park!

Odliczaj do Świąt razem z Gemini Park i wygrywaj nagrody! Od 1. do 24. grudnia w największym tarnowskim centrum handlowym, na odwiedzających czeka wielki Kalendarz Adwentowy, w którym codziennie odkrywać się będą nagrody o wartości 500 zł każda! Zapraszamy do udziału w świątecznej zabawie.

Przygotowania do świąt to szczególny okres, podczas którego większość z nas nie może doczekać się czasu spędzonego w gronie najbliższych oraz wyjątkowych podarunków! Dlatego dla wszystkich niecierpliwych świątecznych prezentów, Gemini Park przygotowało zabawę, w której upominek można wygrać dla siebie samego lub bliskiej nam osoby!

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy w dniach 1-24. grudnia, zgłosić się na stoisko w strefie restauracyjnej z paragonami zakupowymi z danego dnia na kwotę min. 50 zł oraz uzyskać jak najlepszy czas w multimedialnej grze memory, która polega na odnajdowaniu par takich samych obrazków. Paragony muszą być z jednego sklepu. 

Codziennie na osobę z najlepszym wynikiem czeka nagroda o wartości 500 zł. Jest o co walczyć, ponieważ każdego dnia w kalendarzu adwentowym odrywać będziemy nowe, wyjątkowe nagrody! Dodatkowo, codziennie pierwszych 100 uczestników zabawy, którzy z układanką zmieszczą się w czasie 90 sekund, otrzyma kalendarz adwentowy. 

Ten czas umilą również świąteczne promocje, rabaty oraz bogata oferta prezentów i upominków dostępna w sklepach Gemini, dlatego zachęcamy do codziennych odwiedzin, wspólnego odliczania do Świąt oraz wygrywania wyjątkowych nagród! 

Regulamin zabawy dostępny jest na stoisku oraz w Administracji Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów.

Powrót do Aktualności