Jesienne kolekcje w Gemini Park Tarnów

Jesienne kolekcje w Gemini Park Tarnów

Co może być jedną z rzeczy, które cieszą nas u schyłku lata? Odpowiedź to: nowe jesienne propozycje, które już można znaleźć w sklepach! W Gemini Park pojawiły się najnowsze kolekcje ubrań i dodatków, dlatego zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi trendami.

Jesień, to pora na nowe kolekcje, dlatego zapraszamy po jesienne propozycje, które przyprawią o szybsze bicie serca. Dlatego gdy myślimy o stylowym niezbędniku na tę chłodniejszą połowę roku, nie możemy zapomnieć o takich elementach garderoby, jak: ciepły płaszcz, jeansy czy botki, ale także pięknych sukienek, koszul, torebek i dodatków

Najmodniejsze kolory tej jesieni? Zdecydowanie stonowane szarości, soczyste żółcienie, nasycone burgundy i fiolety oraz nieśmiertelny granat. O efekcie finalnym jesiennej stylizacji decydują również dodatki, dlatego odwiedzając sklepy w Gemini Park, powinniśmy się skupić właśnie na nich. 

Jesienne kolekcje to świetna okazja do przeglądnięcia najlepszych ofert i wymiany strojów, na zbliżający się chłodniejszy okres w roku. 

Najnowsza kampania wizerunkowa Gemini Park jest prowadzona z kolejną piątką Ambasadorów kampanii Tarnowskie Oblicza Mody. W jesiennej odsłonie udział wzięli: właściciel telewizji internetowej i DJ: Andrzej Adamski, dziennikarz Dorota Kunc, dyrektor BWA Ewa Łączyńska-Widz, aktor i reżyser Mariusz Szaforz oraz właścicielka rodzinnej kawiarni: Katarzyna Walczak-Nowak.

Tarnowskie Oblicza Mody to nowa kreacja graficzna Gemini Park Tarnów, w ramach której w ciągu roku pojawi się 10 odsłon kampanii, na których znajdziemy blisko stu wyjątkowych mieszkańców Tarnowa. Co więcej, bohaterowie zostali poddani nietypowej metamorfozie mającej na celu wydobycie osobowości i pokazanie ich wyjątkowego oblicza. Niepowtarzalne, body paintingowe makijaże przygotowane zostały przez tarnowiankę Monikę Stec. Zdjęcia wykonała jej córka Emilia Stec. O fryzury zadbał tarnowski CURYŁO Project salon Academy. Efekty tych sesji znaleźć można m.in. na bilboardach w Tarnowie i regionie, w social mediach i na stronie internetowej centrum handlowego. 

Powstała również specjalna i dedykowana akcji strona internetowa www.tarnowskieobliczamody.pl, na której znaleźć można szczegóły dotyczące kampanii, informacje nt. jej bohaterów, a także niezwykle ważnych wspólnych przedsięwzięć, które organizowane będą z Ambasadorami w Gemini Park Tarnów. Dzięki tym wydarzeniom, wystawom oraz spotkaniom, kampania nie będzie ograniczać się tylko sfery graficznej, ale będzie zawierać w sobie elementy interakcji i żywej relacji.

Zachęcamy do śledzenia kolejnych odsłon kampanii!

Powrót do Aktualności