Jesień w pełni w Gemini Park!

Jesień w pełni w Gemini Park!

Półki oraz wieszaki w sklepach w Gemini Park Tarnów wypełniły się już cieplejszymi ubraniami. Co znajdziemy w najnowszych kolekcjach sklepów w największym w regionie centrum handlowym? Zachęcamy do odwiedzin Gemini Park!

Jakie trendy będą obowiązywać podczas tej jesieni? Powrót do lat 80., Dziki Zachód, krata, zawsze praktyczny styl "na cebulkę", ale też i zwierzęce printy, a nawet pomimo chłodniejszej aury bujne, kwiatowe ogrody. Oprócz ubrań, czekają również wyraziste dodatki i akcesoria dopełniające stylizacje. 

Nowości w sklepach z pewnością przyprawią o szybsze bicie serca, dlatego jesteśmy przekonani, że odwiedzającym w oko wpadnie co najmniej kilka rzeczy, które chcieliby mieć w szafach. Jesień to jednak nie tylko ubrania, obuwie i dodatki. Z nowymi propozycjami wychodzą również restauracje, perfumerie i drogerie, sklepy z wyposażeniem wnętrz czy sportowym asortymentem, punkty usługowe, a także z multimediami i rozrywką.

Kolekcje na chłodniejsze dni będą systematycznie przybywać w sklepach, a żeby być z nimi na bieżąco zachęcamy do śledzenia tego, co dzieje się w Gemini Park Tarnów! Dlatego polecamy sprawdzać zakładkę z Promocjami, a także śledzić facebook'owy fanpage, gdzie gościć będzie wiele inspiracji i propozycji na sezon jesień / zima 2018/19. 

Powrót do Aktualności