ITAKA Tarnowska Dyszka już 4. listopada!

ITAKA Tarnowska Dyszka już 4. listopada!

4. listopada Gemini Parkiem Tarnów zmieni się w tętniące życiem miasteczko biegowe, gdzie rozgrzewać jesień będzie kilkuset zawodników wraz z przyjaciółmi i rodzinami. Zachęcamy do uczestnictwa w biegu!

ITAKA Tarnowska Dyszka to profesjonalny bieg ulicami Tarnowa, na dystansie 10 kilometrów, a także uroczyste zakończenie cyklu Tour de Małopolska. Po raz kolejny, bo już 4. rok z rzędu, bieg wystartuje spod Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów, w którym zawodnicy nie tylko będą się rozgrzewać, lecz także regenerować się po biegu.

Zachęcamy do zapisów do Biegu - kliknij TUTAJ >>

Szybka trasa biegu doskonale nadaje się do bicia życiowych rekordów, w czym uczestników wspierać będą pacemakerzy, czyli osoby, które biegną na konkretny, określony czas i zagrzewają innych do walki o swój cel.

Każdy uczestnik, który ukończy bieg, otrzyma pamiątkowy medal oraz ogromną dawkę emocji i świetnych wspomnień na kolejny rok, a na najlepszych czekają także atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Celem biegu, oprócz dobrej zabawy, jest także pomoc małym Tarnowianom – w dwóch ubiegłorocznych edycjach udało się zebrać 10 000 zł na cele charytatywne! W tym roku postaramy się pomóc dwóm małym Tarnowiankom – Mai i Patrycji! Uczestnicy mogą poszerzyć swój pakiet startowy wybierając pakiet POMAGAM lub wziąć udział w loterii charytatywnej. Wśród osób, które włączą się w akcję charytatywną wylosowany zostanie szczęśliwiec, który otrzyma wartościowy bon na wycieczkę z Biurem Podróży ITAKA, mieszącym się w Gemini Park.

Warto dołączyć do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco z wszelkimi nowościami i informacjami o zapisach.

Do zobaczenia w Tarnowie już 4 listopada!

 

Regulamin Biegu >>

Trasa Biegu >>

Szczegóły dostępne również na stronie internetowej: www.tourdemalopolska.pl

 

 

ZMIANY ORGANIZACYJNE:

Start do biegu zaplanowany jest na godz. 9:30. Ulica Nowodąbrowska będzie zamknięta dla ruchu od godz. 9:15. Limit czasowy przeznaczony dla biegaczy, to 1 godz. 20 min.

Ok godz. 11:00 uruchomiony zostanie ruch od ulicy Nowodąbrowskiej. 

Szczegóły objazdów na trasach linii autobusowych w sąsiedztwie Gemini Park spowodowane biegiem ulicznym „Tarnowska Dyszka 2018”, w niedzielę 4. listopada 2018 r. można sprawdzić klikając TUTAJ - kliknij >>

Zachęcamy do zapoznania się z mapkami - aby je powiększyć, należy w nie kliknąć. 

Powrót do Aktualności