Gwiezdna Flota przybyła do Gemini Park!

Gwiezdna Flota przybyła do Gemini Park!

Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce… a teraz w Gemini Park Tarnów! Rycerze Jedi, kosmiczne pojazdy, dioramy oraz oczywiście ciemna strona – to wszystko czeka na odwiedzających tarnowskie centrum handlowe. Zapraszamy na wyjątkową wystawę Gwiezdnej Floty – Moc Was wzywa!

UWAGA, wydarzenie przedłużone do piątku 21 sierpnia 2020 r.

Gwiezdne Wojny” w reżyserii m.in. George’a Lucasa to fenomen, w którym zakochało się wielu fanów, już dziesiątki lat temu. Niezwykłe Uniwersum do dziś przyciąga tłumy sympatyków, zarówno tych najmłodszych, jak również dorosłych. Dlatego też nie ma czemu się dziwić, że wszystkie wydarzenia inspirowane Gwiezdną Sagą cieszą się tak dużą popularnością

Miłośników tej superprodukcji czeka w Gemini Park niemała gratka. Od 30 lipca do 21 sierpnia 2020 r. będzie można zobaczyć na własne oczy wyjątkowe modele inspirowane wieloma motywami “Gwiezdnych Wojen”. Na wystawie będzie można obejrzeć fantastyczne i unikalne w skali europejskiej modele, takie jak:

  • Sokół Millenium,
  • kroczące maszyny AT – AT,
  • słynny myśliwiec X – Wing,
  • Gwiezdny Niszczyciel,
  • droid B1,
  • ogromna fregata medyczna Nebulon i wiele, wiele innych,
  • spotkamy także i samego Mistrza Yodę

Wszystkie modele są dopracowane z niezwykłą szczegółowością i będą budzić podziw wśród nie tylko fanów gwiezdnej sagi! 

Wystawa prezentowana jest na terenie pasażu tuż przy wejściu od strony budynku SIEMACHY, a także w strefie restauracyjnej. Dostępna będzie do 21 sierpnia 2020 r. i jest całkowicie bezpłatna. 

Zapraszamy do Gemini Park wszystkich zainteresowanych światem „Gwiezdnych Wojen”, zarówno młodszych, jak i starszych czy wyznawców Jasnej i Ciemnej Strony Mocy.

Powrót do Aktualności