Gemini i Ice Cafe z lodowymi słodkościami za 1 zł!

Gemini i Ice Cafe z lodowymi słodkościami za 1 zł!

Lato to idealna okazja, aby spędzić czas w słodkiej atmosferze. Korzystając ze strefy restauracyjnej Gemini Park, odwiedzający centrum handlowe mają możliwość delektowania się smacznymi propozycjami, ale również mogą odebrać lody w kawiarni i lodziarni Ice Cafe za 1 zł!  

Co zrobić, aby otrzymać lody za 1 zł? Zasady są bardzo proste! Wystarczy zachować paragon zakupowy ze strefy restauracyjnej Gemini Park na kwotę min. 20 zł, a wraz z nim odebrać specjalny kupon. Kupoy dostępne są w lokalach i wyspach: Sevi Kebab i Oriental, Makarun, Olimp, KFC, Pizza Hut, Ice Cafe, Geki Sushi oraz Palm Smoothie Bar.

Następnie z kuponem należy udać się do kawiarni Ice Cafe mieszczącej się przy Castoramie lub na stoisko mobilne Ice Cafe, znajdujące się przy wejściu od Siemachy i odebrać gałkę lodów za 1 zł. Czeka aż 1000 porcji, które wydawane będą do wyczerpania zapasów. Kupony na lody za 1 zł ważne są do 31.07.2020 r.

Dlatego zapraszamy do Gemini Park, zamówienia pysznej przekąski, odebrania lodów w promocyjnej cenie i delektowania się nimi podczas zakupów! A jest w czym wybierać, ponieważ goście Ice Cafe mogą kosztować spośród wielu smaków pysznych lodów. 

Szczegóły akcji dostępne są w Regulaminie >>

Powrót do Aktualności