Gemini Park Tarnów z nową kreacją graficzną zainspirowaną tarnowianami

Gemini Park Tarnów z nową kreacją graficzną zainspirowaną tarnowianami

Wraz z nowym rokiem największe w regionie centrum handlowe Gemini Park Tarnów, startuje z nową kampanią wizerunkową, która ma za zadanie udowodnić i podkreślić, że Tarnów tworzą wyjątkowi ludzie, ich barwne osobowości i niezwykłe działania, a ich inicjatywy zmieniają miejskie przestrzenie i kreują charakter miasta.

Początek Nowego Roku i związane z nim zimowe wyprzedaże są dobrym czasem na prezentację nowej linii kreatywnej Gemini Park, która obowiązywać będzie przez najbliższe dwa lata. Kreacje graficzne będą skupiać się na różnych obliczach znanych i lubianych mieszkańców miasta oraz mody, pokazanych za pomocą przykuwających uwagę makijażów, głównego hasła: „Tarnowskie Oblicza Mody”, wyrazistych kolorów oraz elementu graficznego – okalającej postacie „ramy”.

Zapoznaj się ze szczegółami akcji "Tarnowskie Oblicza Mody" >>

- W poprzednich latach inspirowała nas moda, z której czerpaliśmy najmodniejsze trendy oraz obowiązujące charakterystyczne elementy. W tym roku każdą z aż 10 odsłon kampanii, promować będą tarnowianie związani z różnymi dziedzinami życia i o różnych profesjach – mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów. – Znajdują się wśród nich artyści-plastycy, muzycy, sportowcy, mistrzowie Polski i świata w różnych dziedzinach, społecznicy, aktorzy, tancerze, styliści, kreatorzy, przedstawiciele instytucji kultury, fotografowie, modelki, dziennikarze, jednym słowem PASJONACI – dodaje. 

Zestaw zaproszonych osób jest wyjątkowy, a w pierwszej odsłonie kampanii, promującej zimowe wyprzedaże, znaleźć można: muzyka Jerzego Durała, malarza Jacka Hazukę, tancerkę Konstancję Kowalczyk, stylistkę Joannę Kruczek oraz dyrektora Tarnowskiego Centrum Kultury Tomasza Kapturkiewicza

W ramach nowej linii kreatywnej centrum handlowego, w ciągu roku pojawi się 10 odsłon kampanii, na których znajdziemy blisko stu wyjątkowych mieszkańców Tarnowa. Co więcej, bohaterowie zostali poddani nietypowej metamorfozie mającej na celu wydobycie osobowości i pokazanie ich wyjątkowego oblicza. Niepowtarzalne, body paintingowe makijaże przygotowane zostały przez tarnowiankę Monikę Stec. Zdjęcia wykonała jej córka Emilia Stec. O fryzury zadbał tarnowski CURYŁO Project salon Academy

Pierwsza odsłona nowej linii kreatywnej już się pojawiła m.in. na bilboardach w Tarnowie i regionie, w social mediach i na stronie internetowej centrum handlowego. Fakt, że na kreacjach graficznych znaleźć można wielu znanych i lubianych tarnowian, wkomponowanych w żywe, kolorowe tła, sprawia że nie będzie można przejść obok nich obojętnie. Ponadto, powstała również specjalna i dedykowana akcji strona internetowa www.tarnowskieobliczamody.pl, na której znaleźć będzie można szczegóły dotyczące kampanii, informacje nt. jej bohaterów, a także niezwykle ważnych wspólnych przedsięwzięć, które organizowane będą z Ambasadorami w Gemini Park Tarnów. Dzięki tym wydarzeniom, wystawom oraz spotkaniom, kampania nie będzie ograniczać się tylko sfery graficznej, ale będzie zawierać w sobie elementy interakcji i żywej relacji.

Zachęcamy do śledzenia kolejnych odsłon kampanii oraz zapraszamy do Gemini Park Tarnów i do korzystania z wielu rabatów i zniżek dostępnych podczas zimowych wyprzedaży. Na odwiedzających czekają promocje dostępne w większości spośród blisko 130 salonów i punktów usługowych. To idealny moment, aby uzupełnić garderobę przed feriami zimowymi, zakupić kosmetyki i akcesoria makijażowe, odmienić dom za pomocą asortymentu dekoracyjnego oraz skorzystać z obniżek na asortyment RTV i AGD.

Za przygotowanie koncepcji graficznej kampanii "Tarnowskie Oblicza Mody" odpowiada krakowska Agencja Optima Marketing Group Sp. z o.o.

Powrót do Aktualności