Fit Lovers w Gemini Park Tarnów!

Fit Lovers w Gemini Park Tarnów!

Najbardziej pozytywny i energetyczny duet w polskim Internecie to? Oczywiście, że Fit Lovers - zakręcona, kochająca wyzwania i szalone przygody para, będzie gościć już 31. maja w Gemini Park Tarnów! Oprócz spotkania czeka również konkurs, w którym zwycięzca otrzyma wszystko to, co będzie mu niezbędne do zostania YouTuberem! Zapraszamy na spotkanie z fitblogerami!

Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, to inspirująca para, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie i porzucić dotychczasowe obowiązki na rzecz samorozwoju i spełniania marzeń. Dziś "Fitloversi" motywują innych do zmiany stylu życia, postawienia na siebie, na zdrowie i na realizację marzeń, a ich życie obserwuje mnóstwo osób! Ich YouTubowy profil gromadzi ponad 1,6 mln subskrybentów, a profil na Instagramie – obecnie jednej z najpopularniejszych „społecznościówek ” - przeszło 1,4 mln!

Parę będzie można spotkać w Gemini Park Tarnów, w piątek 31. maja z okazji świętowania Dnia Dziecka! Podczas spotkania nie zabraknie inspirujących opowieści, śmiechu i wzruszeń, będzie również czas na wspólne selfie.

Wydarzeniem towarzyszącym obecności Fit Lovers w Gemini Park, jest internetowy konkurs pod tytułem „Zostań Youtuberem – Pokaż nam swoje oblicze”, w którym sprawdzimy, czy zostanie Youtuberem jest faktycznie takie łatwe! Oczywiście pomoże nam w tym para influencerów Fit Lovers, którzy w tej materii są specjalistami. Do udziału w konkursie zapraszamy młodych i pełnych pasji. 

GŁOSOWANIE NA FACEBOOK'U JUŻ TRWA! KLIKNIJ >>

TUTAJ OBEJRZYCIE WSZYSTKIE KONKURSOWE FILMY, KLIKNIJ >>

 

Nagrodą będzie zestaw o wartości 3000 zł, pozwalający na rozpoczęcie swojej kariery na YouTube'ie:

Szczegóły konkursu: 

Jeśli jesteś w wieku 10-16 lat i potrafisz pokazać w niecodzienny sposób codzienność, w kuchni tworzysz słodkie arcydzieła, na przerwach jesteś szkolnym standuperem, umiesz w fajny sposób wytłumaczyć matmę, masz inne hobby, którym możesz zainteresować innych albo po prostu umiesz coś czego inni nie potrafią? 

Rozpocznij swoją karierę na Youtubie! 

1. Prześlij do nas 30 sekundowy film pokazujący Ciebie, Twoje zainteresowania lub świat widziany z Twojej perspektywy. Film musi być wysłany za pomocą linka, z np. wetransfer.com, Google Drive, Dropbox, itp.,

2. W mailu zgłoszeniowym należy zamieścić:

a. Imię i nazwisko,

b. Datę urodzenia,

c. Kilka zdań o sobie (pisemnie),

d. Filmik do 30 sek. (przesłany w linku) pokazujący oblicze, osobowość, charakter, talent, którym może pochwalić się uczestnik. Celem filmu musi być pokazanie swojej wyjątkowości, nietypowej umiejętności lub zaprezentowanie swojej osoby, pomysłu na siebie albo talentu,

e. W nazwie pliku wideo musi być imię i nazwisko uczestnika,

f. Zdjęcia portretowego uczestnika,

g. Numer telefonu,

h. Adres email,

i. Zgoda przedstawiciela ustawowego wraz z jego numerem telefonu - ZAŁĄCZNIK NR 1 REGULAMINU,

j. Wypełniony ZAŁĄCZNIK NR 2 REGULAMINU.

 

Do konkursu prowadzić będzimy nabór, który potrwa do 25 maja 2019, do godz. 12:00. Następnie przeprowadzone będzie głosowanie na profilu Facebookowym Gemini Park Tarnów, które pomoże wybrać 10 uczestników, którzy przejdą do finału Konkursu na który zapraszamy już 31 maja!   

-----

Uwaga! Otrzymaliśmy od Was prośby dotyczące przedłużenia składania filmików do naszego konkursu. Postanowiliśmy przedłużyć składanie prac i dać szansę tym, którzy nie zdążyli bądź… się zagapili. Zgłoszenia trwają TYLKO do soboty (25.05.2019), do godz. 12:00.

-----

Regulamin Konkursu.pdf

Zapraszamy do Gemini Park już 31. maja wszystkich fanów zdrowego stylu życia, ale nie tylko. Spotkanie z Fit Lovers odbędzie się w godz. 16:00 - 20:00 w części restauracyjnej Gemini Park. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Powrót do Aktualności