Dzień ze wspinaczką i Tomkiem Oleksym

Dzień ze wspinaczką i Tomkiem Oleksym

Jeśli zastanawialiście się czy wśród zajęć sportowych Waszych dzieci warto wybrać wspinanie, to zapraszamy w tę sobotę, 30. listopada, do Gemini Park, na spotkanie z Tomkiem Oleksym - tarnowskim wspinaczem oraz jednym z najlepszych zawodników na świecie we wspinaczce sportowej! Do miłego i aktywnego spędzenia czasu z rodziną, zapraszamy do strefy restauracyjnej, w godz. 11:00-18:00.

Wspinaczka to wymagający sport, a aby zajść w nim wysoko - zarówno dosłownie, jak i w przenośni, niezbędny jest odpowiedni trening, ale i dobry trener, którego zadaniem jest właściwa motywacja i wyszkolenie. Co istotne - to sport dostępny dla każdego. Nie trzeba żadnych umiejętności, żeby zacząć się wspinać. Jedyne, czego potrzeba, to chęci.

Dlatego też zapraszamy wszystkich na sobotnie spotkanie z Tomkiem Oleksym. To idealna okazja, aby dzieci poczuły odrobinę adrenaliny i sprawdziły swoje możliwości wspinaczkowe. Ponadto, będzie to możliwość, aby poznać najlepszą kadrę instruktorską, która zarazi pasją, jaką jest wspinanie.

Co ważne, Tomek Oleksy zaprezentuje swoje puchary i medale zdobyte w najważniejszych zawodach i konkursach. Towarzyszyć mu będą: Maja Oleksy - córka, która bardzo odważnie weszła w świat wspinania i jest jedną z najbardziej utytułowanych polskich zawodniczek w swoim wieku, a także Weronika Wróbel, która również odnosiła sukcesy w wspinaczce. 

Sobotnie spotkanie będzie także idealną okazją, aby uzyskać informacje na temat otwarcia w Tarnowie nowej ścianki wspinaczkowej: b.lab Bouldering Laboratory, należącej do Tomka Oleksego. Na otwarcie zapraszamy już 21. grudnia 2019 r. Natomiast w sobotę w Gemini Park będzie można wygrać wejściówki, a także karnety na to wydarzenie. Szczegóły dostępne są również na Facebook'u.

Zapraszamy do Gemini Park na dzień ze wspinaczką!

Powrót do Aktualności