Darmowe i dobrowolne szczepienia w Gemini Park Tarnów

Darmowe i dobrowolne szczepienia w Gemini Park Tarnów

Mieszkańcy Tarnowa i regionu zyskają nowy punkt szczepień przeciwko COVID-19, który ruszy od środy 11 sierpnia w Gemini Park Tarnów. W trosce o zdrowie i wygodę chętnych, miejsce szczepień zlokalizowane będzie w aptece „Apteka Twoje Leki”, która jest zarówno organizatorem Puntku, jak i zapewni opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Chętni będą mogli zaszczepić się preparatami firm: Johnson&Johnson lub Pfizer.

 

Aby zarejestrować się na szczepienie oraz uzyskać wszelkie informacje dodatkowe, należy zgłosić się do apteki „Apteka Twoje Leki”, zlokalizowanej na poziomie 1, przy wejściu do Gemini Park Tarnów od strony SIEMACHY

 

W Punkcie Szczepień będą mogli zaszczepić się wszyscy chętni, którzy do tej pory tego nie zrobili. Bezpłatne szczepienia będą realizowane jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson lub dwudawkowym preparatem firmy Pfizer

 

- To bardzo dobry moment, aby przyjąć szczepionkę i zyskać odporność. Warto więc rozważyć zaszczepienie się przeciw COVID-19, do czego bardzo zachęcamy. Co ważne, otrzymany po szczepieniu Unijny Certyfikat COVID ułatwi np. podróżowanie podczas trwających jeszcze wakacji i pozwoli w pełni cieszyć się wypoczynkiem – mówi przedstawiciel punktu „Apteka Twoje Leki”

 

Chętni zostaną poproszeni na miejscu o wypełnienie niezbędnego kwestionariusza oraz przejdą kwalifikację medyczną, na podstawie której otrzymają szczepionkę. Należy również pamiętać o zabraniu ze sobą dokumentu potwierdzającego tożsamość. W aptece do dyspozycji pacjentów będzie wykwalifikowany personel medyczny, posiadający uprawnienia do przeprowadzania badań kwalifikacyjnych i szczepień. Ponadto, pomieszczenie dostosowano do wymogów punktu szczepień – wyposażone zostało w odpowiedni sprzęt medyczny oraz spełnia warunki organizacyjno-techniczne. W pełni zaszczepione osoby otrzymają Unijny Certyfikat COVID zaświadczający o przyjęciu szczepionki. 

 

Punkt w Gemini Park funkcjonować będzie w porach otwarcia apteki – od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00–21:00. Rejestracja oraz szczegóły w Aptece. 

 

Inicjatywa uruchamiania tymczasowego Punktu Szczepień w Gemini Park Tarnów ma na celu usprawnienie procesu szczepienia powszechnego. Wszelkie szczegóły dotyczące akcji, uzyskać będzie można bezpośrednio na miejscu.

Powrót do Aktualności