Bezpłatne maseczki dla Seniorów

Bezpłatne maseczki dla Seniorów

Seniorzy odwiedzający Gemini, którzy chcą zrobić zakupy w galerii, a nie zdążyli jeszcze zaopatrzyć się w maseczki jednorazowe, otrzymają je w centrum handlowym. Maseczki będą dostępne od piątku, tj. od 17 kwietnia, w godzinach od 10:00 do 12:00.

Od 16 kwietnia, decyzją władz, obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Niestety nie każdy Senior od wydania rozporządzenia miał czas, a nieraz i środki, aby zaopatrzyć się w maseczki jedno lub wielorazowe. Stąd też Gemini Park wychodzi z pomocą do mieszkańców Tarnowa i regionu. 

Maseczki rozdawane będą przez przeszkolonego i odpowiednio zabezpieczonego pracownika Ochrony centrum handlowego, który codzienne w godz. 10:00 – 12:00 będzie dyżurował na terenie pasażu, rozdając maseczki seniorom

Jedna osoba będzie mogła pobrać jedną maseczkę. Celem akcji jest zapewnienie klientom jeszcze większego bezpieczeństwa podczas codziennych, niezbędnych zakupów w sklepie spożywczym, aptece, drogerii czy innych punktach handlowych oraz wyrównanie szans w dostępie do zalecanej przez władze ochrony. 

Od ponad miesiąca w centrum handlowym dokładane są starania, zakupy były w pełni bezpieczne. Powierzchnia galerii jest regularnie dezynfekowana, obowiązują także zaostrzone zasady dotyczące czystości, a klienci mają do dyspozycji w kilku miejscach dozowniki z odkażaczami. Również sklepy wprowadziły szereg zmian, które przeorganizowały zakupy. Prowadzona jest również akcja edukacyjna zgodnie z zaleceniami GIS i Ministerstwa Zdrowia. Inicjatywa z maseczkami dla Seniorów, to kolejna odsłona diałań, mająca na celu zapewnić odwiedzającym ochronę podczas zakupów. 

 

REGULAMIN AKCJI "ROZDAJEMY MASECZKI"

  1. Akcja „Maseczka dla seniora” prowadzona jest w Gemini Park Tarnów od dn. 17.04.2020 do odwołania.
  2. Maseczki jednorazowe wydawane są osobom po 65. roku życia, które nie mają własnego zakrycia ust i nosa podczas obecności na terenie Gemini Park.
  3. Maseczki rozdawane są przez przeszkolonego i odpowiednio zabezpieczonego pracownika Ochrony centrum handlowego, który codzienne w godz. 10:00 – 12:00 będzie dyżurował na terenie pasażu i rozdawał pojedyczno maseczki. Pracownik będzie dyżurował w ciągu komunikacyjnym między wejściem od strony Siemachy a pasażem od Tesco i Castoramy.
  4. Jedna osoba może odebrać tylko jedną maseczkę.
  5. Maseczki wydawane są do wyczerpania zapasów.
  6. Maseczki są maseczkami jednorazowymi, do jednokrotnego użycia.
Powrót do Aktualności