Bezpieczne święta z tarnowską policją!

Bezpieczne święta z tarnowską policją!

Okres przedświąteczny to między innymi czas zakupowy. Niestety, często zdarza się, że w gorączkowej atmosferze, przy udziale całej rodziny, w tym również naszych najmłodszych zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Zapraszamy do Gemini Park w tę sobotę, na spotkanie z przedstawicielami tarnowskiej Policji, którzy opowiedzą jak zaplanować bezpieczne święta. 

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie zwracać będą szczególną uwagę na miejsca, gdzie może dochodzić do ewentualnych zagrożeń oraz będą przypominać, abyśmy podczas światecznej gorączki nie zapominali o zdrowym rozsądku i podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

W sobotę, w godz. 15:30 - 19:00 w strefie restauracyjnej w Gemini Park, otrzymać będzie można wiele przydatnych wskazówek, a najmłodsi będą mogli wziąć udział w konkursach, grach i zabawach z nagrodami, a także w zajęciach plastycznych. Obecna będzie również maskotka - duży, niebieski smok o imieniu Inspektor Wawelek

Korzystając z rad, których udzielać będą przedstawiciele tarnowskiej Policji, nie tylko będziemy wiedzieli jak należy się zachować podczas zakupów świątecznych, ale również unikniemy niepotrzebnych w tym gorącym okresie zagrożeń.

Serdecznie zapraszamy do Gemini Park! 

Powrót do Aktualności