Aktualności

 • Druga edycja malowania jeansu w Gemini Park Tarnów!
  26 maja 2022 13:38

  Zapraszamy w tę sobotę do Gemini Park Tarnów na warsztaty malowania jeansu, gdzie wspólnie z tarnowianinem Danielem Setlikiem będzie można zobaczyć krok po kroku, jak z nieużywanej odzieży stworzyć wyjątkowy, unikalny i kreatywny element garderoby! To druga edycja wydarzenia, podczas której dowiedzieć się będzie można jak ze starych jeansów zrobić modny i wystrzałowy ciuch!

 • Kolejna edycja Eko Targu pyszności w Gemini Park
  17 maja 2022 08:00

  Miłośnicy dobrego i zdrowego jedzenia! Zapraszamy do Gemini Park Tarnów na kolejną edycję Eko Targu Pyszności, podczas której będzie można skosztować najsmaczniejszych i przede wszystkim zdrowych produktów. Serdecznie zapraszamy do degustacji i zakupów! 

 • TK Maxx otwarty w Gemini Park Tarnów!
  12 maja 2022 09:00

  Oferta Gemini Park Tarnów wzbogaciła się o unikalną w skali regionu markę. W centrum handlowym został właśnie otwarty pierwszy w mieście sklep sieci TK Maxx. To jeden z najważniejszych debiutów w tarnowskiej galerii w tym roku!

 • Zapraszamy na Ukraińską Gastromajówkę!
  27 kwietnia 2022 10:15

  Zapraszamy wszystkich mieszkańców Tarnowa i regionu oraz ukraińskich sąsiadów goszczących w Tarnowie do udziału w kulinarnym wydarzeniu, które Urząd Miasta Tarnowa organizuje wspólnie z Konsulatem Honorowym Ukrainy w Tarnowie, a którego Gemini Park Tarnów jest Partnerem. Impreza odbędzie się w dniach 30 kwietnia - 1 maja.