Aktualności

 • Graj o świąteczne prezenty prezenty w Gemini Park Tarnów
  1 grudnia 2021 13:35

  Odliczaj do Świąt razem z Gemini Park i graj o prezenty! Od 11 grudnia 2021 r. czeka na Was wielki Kalendarz Adwentowy, w którym ukryte jest mnóstwo wyjątkowych nagród! Codziennie, aż do 23 grudnia odkrywana będzie kolejna nagroda, o wartości 400 zł! Czy istnieje przyjemniejszy sposób, aby zdobyć upominek dla siebie samego lub bliskiej nam osoby?

 • Spotkaj Św. Mikołaja w Gemini Park Tarnów!
  1 grudnia 2021 09:00

  Rozpoczyna się wyjątkowy czas w roku, pełen magii, ciepła i radości. Poza świątecznymi dekoracjami i prezentowymi promocjami, które wprowadzają odwiedzających Gemini Park w bożonarodzeniowy nastrój i umilają zakupy, już od najbliższej soboty, 4 grudnia, w centrum handlowym spotkać będzie można także ulubieńca dzieci - Świętego Mikołaja! 

 • Dzień zdrowia i urody w Gemini Park Tarnów
  25 listopada 2021 17:00

  W tę sobotę zapraszamy do Gemini Park Tarnów na najpiękniejsze wydarzenie, bo dotyczące zdrowia i urody. Na dzień pełen inspiracji oraz promujący zdrowy styl życia i piękny wygląd, zapraszamy w godz. 10:00-18:00.

 • Black Weekend w Gemini Park Tarnów
  24 listopada 2021 09:00

  Odliczanie do Black Friday rozpoczęte! Miłośnicy rabatów, wyprzedaży i promocji wiedzą doskonale, że wielkimi krokami zbliża się święto zakupów z okazjami i rabatami. Jednak jeden dzień, to zdecydowanie za mało, dlatego do skorzystania z promocji zapraszamy przez cały tydzień!