Aktualności

 • Weekend zniżek z kuponami rabatowymi
  9 września 2021 08:00

  Wiecie, że do soboty 11 września trwa Weekend Zniżek z magazynem Wysokie Obcasy Extra? Wystarczy, że go kupicie, wytniecie interesujące Was kupony rabatowe i okażecie je przy kasie.

 • Darmowe i dobrowolne szczepienia w Gemini Park Tarnów
  10 sierpnia 2021 12:35

  Mieszkańcy Tarnowa i regionu zyskają nowy punkt szczepień przeciwko COVID-19, który ruszy od środy 11 sierpnia w Gemini Park Tarnów. W trosce o zdrowie i wygodę chętnych, miejsce szczepień zlokalizowane będzie w aptece „Apteka Twoje Leki”, która jest zarówno organizatorem Puntku, jak i zapewni opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Chętni będą mogli zaszczepić się preparatami firm: Johnson&Johnson lub Pfizer.

 • Wejdź do świata Roblox w Gemini Park Tarnów
  5 sierpnia 2021 09:00

  Robloxy opanują Gemini Park Tarnów! Już w ostatni weekend miesiąca, 28 i 29 sierpnia, zapraszamy na multimedialne i kreatywne spotkanie z jedną z najpopularniejszych gier na świecie! Roblox to także świetny wstęp do nauki programowania, a oprócz wydarzenia, czeka również konkurs z wyjątkowymi nagrodami!

 • Zlot food trucków w Gemini Park już 15-18 lipca!
  12 lipca 2021 12:33

  Miłośnicy ulicznych smakołyków z pewnością na to czekali! Od czwartku aż do niedzieli, Gemini Park Tarnów będzie obowiązkowym punktem do odwiedzenia! Na parkingu przed centrum handlowym zaparkują food trucki, a w nich: burgery, frytki belgijskie, azjatyckie i meksykańskie smaki, panini, lody tajskie oraz wiele więcej!