W Gemini Park ruszyły zimowe wyprzedaże!

W Gemini Park ruszyły zimowe wyprzedaże!

Kolorowe kartoniki z magicznym słowem „wyprzedaż", wielu klientów przed kasami oraz mnóstwo modnego  asortymentu, który teraz może być przeceniony nawet o 70%! To znak, że nadszedł czas na zimowe wyprzedaże, które przyciągają do Gemini Park łowców zakupowych okazji!

Tarnowskie Gemini zachęca do uzupełnienia garderoby o najmodniejsze modele, oczywiście w najlepszych cenach. Warto skorzystać z największej oferty zakupowej w regionie, którą oferuje Gemini Park, tym bardziej że wyprzedażowe promocje obowiązują niemal we wszystkich sklepach i punktach usługowych

Aktualnie większość ofert jest na poziomie -50%, jednak w ciągu kolejnych dni wyprzedaże osiągną nawet ponad -70%. Warto pamiętać, że obniżki cen nie dotyczą tylko ubrań. Poza najmodniejszą ofertą w regionie, warto zaglądnąć również po popularne, nowoczesne gadżety elektroniczne i akcesoria oraz największy wybór kosmetyków i perfum w atrakcyjnych cenach.

Zachęcamy, aby wykorzystać ten czas i odświeżyć lub uzupełnić garderobę oraz zakupić produkty po niezwykle atrakcyjnych cenach.

 

O najnowszych trendach warto również porozmawiać ze Stylistką Gemini Park Tarnów, która jest do dyspozycji klientów w dowolnie wybranym terminie.

Szczegóły na www.stylistka.geminipark.pl

Powrót do Aktualności