Rozpakuj prezent i wygraj! - Mikołajki w Gemini Park

Rozpakuj prezent i wygraj! - Mikołajki w Gemini Park

Pomysł na mikołajkowy prezent to nie taka prosta sprawa! Z pewnością wielu "Mikołajów" przekonuje się o tym każdego roku. Dlatego Gemini Park Tarnów ma jedyną taką propozycję dla wszystkich chętnych, aby... zawalczyć o swój wymarzony prezent na ringu! Dodatkowo, na odwiedzających centrum handlowe, czekają zdjęcia ze Św. Mikołajem, dekorowanie pierniczków oraz pokazy. 

W środę 6. grudnia, w godzinach 13:00 - 20:00, odwiedzający Gemini Park będą mogli dekorować świąteczne pierniczki, obejrzeć pokazy carvingu - czyli rzeźbienia w owocach i warzywach oraz wziąć udział w pokazach eleganckiego oraz okazjonalnego nakrycia stołu, które prowadzić będą uczniowie z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie.

Na uczestników wydarzenia czekać będzie także Święty Mikołaj, z którym wszyscy będą mogli porozmawiać oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, które tuż po wywołaniu będzie można zabrać ze sobą do domu. Św. Mikołaj będzie również do dyspozycji rodziców, którzy chcą, aby podczas tego wyjątkowego dnia to właśnie Święty Mikołaj wręczył prezent ich dzieciom, dlatego mogą wcześniej przekazać mu swoje podarunki i sprawić, żeby to wydarzenie było jeszcze bardziej niezwykłe.

Główną atrakcją tego dnia będzie prawdziwy ring, na którym chętni zawalczą o wyjątkowy prezent! Na uczestników czekać będzie nie lada wyzwanie! Na czym ta walka będzie polegać?

Zadaniem będzie możliwie jak najszybsze odpakowanie prezentu w... rękawicach Świętego Mikołaja! Uczestnik będzie musiał wykonać to zadanie w czasie określonym przez... szczęście kolejnego zawdonika, który będzie rzucał dwoma kostkami do gry. Czas na odpakowanie prezentu minie, kiedy uczestnik obok wyrzuci "dubla", czyli taką samą liczbę oczek na dwóch kostkach. Wtedy to on przejmie rękawice i będzie próbować odpakować prezent. Cała zabawa potrwa do momentu, kiedy jeden z uczestników jako pierwszy odpakuje prezent. 

Do wygrania będzie: tablet edukacyjny, maskotki w rozmiarach sięgających nawet 190 cm, stół do piłkarzyków, keyboard, akcesoria do zimowej zabawy, gry planszowe czy klocki LEGO. 

Dodatkowymi atrakcjami będą pokazy walk bokserskich klubu TIGER Tarnów, zaplanowane na godziny: 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30.

 

Ponadto, zapraszamy do Gemini Park na świateczne zakupy. Bez względu na to, czy to czego szukacie, to prezent dla dziewczynki, chłopca, żony, męża czy rodziców, na pewno znajdziecie inspirację w Gemini Park Tarnów!

 

ROZPAKUJ PREZENT I wyGRAJ Z MIKOŁAJEM (gra na ringu bokserskim) - ZASADY:

 1. Zabawa trwa w dniu 6 grudnia 2017, w godzinach od 13:00 – 20:00,
 2. W grze biorą udział dzieci w wieku 7 – 16 lat – bezpłatnie,
 3. O pełnych godzinach tj. 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00. Osoby od. 17 r. życia mogą wziąć udział w grze, po okazaniu paragonu z dnia 6 grudnia na kwotę min. 100 zł, zrealizowanego w sklepach Gemini Park z wyłączeniem Tesco,
 4. Każdy uczestnik może wziąć udział w grze jeden raz,
 5. Każda gra startuje co 15 min.,
 6. Rozgrywki wiekowe co 15 min. Na zmianę: a) 7 - 9 lat, b) 10 –  13 lat, c) 14 – 16  lat,
 7. Zasady Gry:

- Liczba graczy 3-6 osób,

- Grupy podzielone na kategorie wiekowe 7- 9 lat, 10 – 13 lat, 14 -16 lat, +17 lat. 

 

ZASADY GRY: 

 1. Zgłoś się do gry przy stanowisku konkursowym,
 2. Załóż rękawice św. Mikołaja i spróbuj odpakować prezent jako pierwszy,
 3. Kolejny uczestnik będzie rzucał dwoma kostkami do gry. Twój czas na odpakowanie prezentu mija, kiedy uczestnik obok wyrzuci dubla (taką samą liczbę oczek na dwóch kostkach). Wtedy to on przejmuje rękawice i próbuje odpakować prezent,
 4. Kostki zostają przekazane następnemu uczestnikowi,
 5. Gra trwa do momentu, kiedy jeden z uczestników wyciągnie z prezentu bilet z numerem nagrody,
 6. Zwycięzca zamienia bilet na nagrodę oznaczoną numerem wskazanym bilecie.

 

ZASADY ROZGRYWKI: 

 1. Pudełko z prezentem musi cały czas dotykać stołu,
 2. Nie wolno używać żadnych przedmiotów do otwierania prezentu poza rękawicami,
 3. Prezent rozpakowuje tylko zawodnik znajdujący się na ringu. 

 

REGULAMIN AKCJI.pdf >> 

 

Powrót do Aktualności