Rozgrzej jesień w gronie biegaczy podczas Tarnowskiej Dyszki

Rozgrzej jesień w gronie biegaczy podczas Tarnowskiej Dyszki

Bieg na 10 km to ulubiony dystans większości biegaczy, zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych. Już 5. listopada zaprosimy wszystkich biegaczy, bez względu na wiek czy umiejętności, do wzięcia udziału w 3. edycji "Tarnowskiej Dyszki", która wystartuje spod Gemini Park! Oprócz celu sportowego, na uczestników czekają nagrody, a także możliwość pomocy w rehabilitacji dzieciom z Tarnowa. 

Popularna „dycha" to dystans, który skutecznie potrafi zarazić miłością do biegania. A jeśli dodamy do tego możliwość pomocy dzieciom, otrzymamy wyjątkowe wydarzenie, w którym należy co najmniej rozważyć swój udział, nie wspominając już o stanięciu na linii startu. 

Kliknij TUTAJ, aby zapoznać się z tymczasowymi utrudnieniami komunikacyjnymi >>

Co jest wyjątkowego w biegu na 10 kilometrów? Wszystko! Rywalizacja, ściganie się z mnóstwem ludzi, piękne koszulki i medale dla uczestników, kibice dający potężnego kopa i przede wszystkim aspekt charytatywny. Tarnowska Dyszka po raz drugi łączy bieg oraz akcję charytatywną. Podczas poprzedniej edycji w 2016 r. udało się uzbierać 5 000 złotych, które zostały przekazane na leczenie małej Karolinki. W tym roku, postaramy się pomóc wspólnymi siłami w rehabilitacji dzieci z Tarnowa, a dokładnie podopiecznemu Fundacji dzieciom ,,Zdążyć z pomocą" - 15. letniemu Jackowi Kierachowi, cierpiącemu na przepuklinę oponowo-rdzeniową oraz wodogłowie. Profil Jacka sprawdzić można na stronie Fundacji, klikając tutaj >>

 

Swoją pomoc ofiarować można na dwa sposoby: 

  • Wykupić rozszerzony o dodatkowy gadżet PAKIET POMAGAM,
  • Wykupić los na loterii za dowolną kwotę (od 1 zł). W ramach loterii do wygrania będzie m.in. wartościowy bon na wycieczkę marzeń z biurem podróży ITAKA.

Serdecznie zapraszamy do zapisów! Regulamin biegu oraz zapisy, dostępne są TUTAJ >>

 

Organizatorami Tarnowskiej Dyszki są: Runonline.pl – Centrum Treningu Biegowego oraz Fundacja Kocham Góry. Honorowy patronat nad biegiem objęli: Marszałek Województwa Małopolskiego – Jacek Krupa oraz Prezydent Miasta Tarnowa – Roman Ciepiela. Nagrodę, w postaci bonu na wycieczkę marzeń, ufundowało Biuro Podróży ITAKA, mieszczące się w Gemini Park Tarnów

Zapraszamy do udziału! Nie mamy wątpliwości, że Tarnowska Dyszka przyciągnie nie tylko biegaczy z Tarnowia i regionu, ale również z całego południa Polski!

 

Szczegóły dotyczące biegu znaleźć można na fanpage'u Tarnowskiej Dyszki >>

Zachęcamy do zapisów w facebook'owy wydarzeniu Tarnowskiej Dyszki >>

Wszelkie informacje znaleźć można również na stronie tourdemalopolska.pl/tarnowska-dyszka

Powrót do Aktualności