O centrum

O centrum

Gemini Park Tarnów to największe Centrum Handlowe w Tarnowie i regionie. Na ponad czterdziestu jeden tysiącach metrów kwadratowych powierzchni znajduje się ponad sto sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych.

Są tu cenione marki, dotąd nieobecne w Tarnowie, m.in.: Tesco, Castorama, Media Markt, Jysk, KFC, Calzedonia, Intimissimi, Martes Sport, Smyk. Ponadto lokalni i regionalni producenci i usługodawcy.

Gemini Park Tarnów charakteryzuje się znakomitą lokalizacją i perfekcyjnymi rozwiązaniami komunikacyjnymi. Jest tu parking na ponad tysiąc samochodów, a w pobliżu przystanki autobusowe komunikacji miejskiej i pozamiejskiej. Ale Gemini Park Tarnów to nie tylko luksusowe sklepy i atrakcyjne zakupy. To także pewna filozofia działania. Filozofia polegająca na wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności i oznaczająca wspieranie akcji charytatywnych, kulturalnych i sportowych. Przykładem prowadzenia społecznie odpowiedzialnego biznesu jest współpraca ze Stowarzyszeniem „U Siemachy” przy realizacji ośrodka opiekuńczego dla dzieci.

Wreszcie – Gemini Park Tarnów to centrum handlowe o rodzinnym charakterze, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Bo twórcom Gemini Park Tarnów przyświecała idea stworzenia miejsca, zorganizowania przestrzeni, gdzie w atrakcyjny sposób czas spędzić może cała rodzina.