Lato sprzyja… zakupom – trwa wyprzedaż w Gemini Park Tarnów

Lato sprzyja… zakupom – trwa wyprzedaż w Gemini Park Tarnów

Lato, czas odpoczynku, wyjazdów, relaksu i ładowania baterii na cały rok. To także czas na uzupełnienie garderoby, którą chyba lubimy najbardziej. Lekkie, cienkie stroje, wygodne i modne, a przy tym kolorowe i niepowtarzalne. Tylko w lecie mamy na nie okazję, a w Gemini Park Tarnów czeka mnóstwo wyjątkowych i promocyjnych okazji!

Zanim zaczniemy plażowanie, wyjazdy i planowanie wakacyjnych podróży, zapraszamy do największego w regionie Centrum Handlowego. Sklepy w Gemini Park Tarnów przygotowały wyjątkowe promocje, wysokie jak letnie temperatury, które rosnąć będą wraz ze wzrostem temperatur za oknem! 

Najmodniejsze kolekcje, podkreślające tegoroczne trendy oraz zaskakujące zestawienia kolorystyczne dostępne są już teraz w Gemini. To wyjątkowa okazja na uzupełnienie garderoby, tuż przed wyjazdem i zakup wymarzonych ubrań, butów i akcesoriów po wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Tego lata nie można przegapić najlepszej i korzystnej letniej przygody – odwiedzin w tarnowskim Gemini Park. Wypocznij w klimatyzowanych wnętrzach wśród modnych, a przede wszystkim okazyjnie-promocyjnych kolekcji lata 2017.

Zapraszamy!

Powrót do Aktualności