Aktualności

 • Wybudźmy razem Staszka! Festyn w Gemini Park
  7 sierpnia 2017 14:21

  "Wybudźmy Staszka" - to hasło przyświeca Festynowi charytatywnemu "Budzik do szkoły, budzikiem do życia" na rzecz przebywającego od trzech lat w śpiączce tarnowianina. 27 sierpnia w Gemini Park Tarnów odbędzie się wiele wydarzeń artystycznych, a także symboliczne wybudzenie Staszka dzwonkami, które ma za zadanie obudzić go do aktywnego życia oraz zachęcić, by wrócił do czekających na niego bliskich.

 • Maluch dla Toma Hanksa w Tarnowie!
  1 sierpnia 2017 11:30

  Legenda polskiej motoryzacji wyrusza w podróż do Hollywood, ale po drodze odwiedzi... Tarnów! Już w sierpniu w Gemini Park Tarnów pojawi się Fiat 126p przygotowany specjalnie dla laureata dwóch Oscarów - Toma Hanksa!

 • Lato sprzyja… zakupom – trwa wyprzedaż w Gemini Park Tarnów
  22 czerwca 2017 16:32

  Lato, czas odpoczynku, wyjazdów, relaksu i ładowania baterii na cały rok. To także czas na uzupełnienie garderoby, którą chyba lubimy najbardziej. Lekkie, cienkie stroje, wygodne i modne, a przy tym kolorowe i niepowtarzalne. Tylko w lecie mamy na nie okazję, a w Gemini Park Tarnów czeka mnóstwo wyjątkowych i promocyjnych okazji!

 • Utrudnienia podczas Dnia Dziecka - 2 i 3 czerwca
  1 czerwca 2017 10:00

  W piątek i sobotę 2 i 3 czerwca odbędzie się wydarzenie z okazji Dnia Dziecka - Rodzinny Festyn z foodtruckami oraz wieloma atrakcjami. Przez dwa dni zmieniona zostanie organizacja ruchu samochodowego w Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów. Zachęcamy do zapoznania się z tymczasowymi zmianami, na jakie muszą przygotować się odwiedzający Centrum Handlowe.