Aktualności

 • Zobacz piłkarskie Trofeum Mistrza Polski w Gemini Park!
  8 lutego 2017 21:10

  W najbliższą sobotę, 11 stycznia w Gemini Park Tarnów na wszystkich fanów piłki nożnej czekać będzie masa sportowych atrakcji! Kibice będą mogli zobaczyć na własne oczy piłkarskie Trofeum Mistrza Polski oraz spotkać się z piłkarzami ekstraklasowej drużyny Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Zapraszamy na Trophy Tour!

 • Walentynkowe selfie za 1500 zł w Gemini Park!
  25 stycznia 2017 14:08

  Zaczyna się niewinnie, pierwsze dłuższe spojrzenie i to dziwne uczucie w brzuchu… Potem, następuje drugie spojrzenie i nagle… pierwsza randka! A jak u Was rodziło się uczucie? Wspólnie z Gemini Park będzie można przypomnieć sobie te pierwsze wspólne chwile, bo zbliża się święto zakochanych i wyjątkowy konkurs!

 • Dzień Babci i Dziadka z Gemini Park!
  20 stycznia 2017 15:07

  Są z nami zawsze kiedy ich najbardziej potrzebujemy. Poświęcają sporo czasu, energii i zapału, żeby nauczyć nas najważniejszych prawd, zabaw, wierszyków i piosenek. Kiedy nie ma rodziców udzielają wskazówek i mają mnóstwo cierpliwości. Zawsze ciepli i kochający… nasze babcie i dziadkowie! 

 • Gemini Park Tarnów z nową odsłoną kampanii wizerunkowej
  3 stycznia 2017 12:30

  Czy może być coś bardziej ponadczasowego i niezwykłego niż klasyka? Są w modzie takie trendy, które nigdy nie schodzą z wybiegów. Są również takie style, które każdego roku zobaczyć można u największych światowych projektantów i domy mody. Nowa kreacja wizualna, jaką proponuje Gemini Park Tarnów to wyzwanie na miarę głównego trendu w sezonie 2017. Poznajcie Modokratki!