Aktualności

 • Zostań potencjalnym dawcą komórek macierzystych i pomóż Asi!
  15 października 2017 11:06

  Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji dedykowanej Pani Joannie Filińskiej z Radłowa, która od 2 lat walczy z chorobą nowotworową - chłoniakiem hodgkina. Teraz Pani Joasia potrzebuje naszej pomocy, czyli niespokrewnionego dawcy szpiku kostnego lub komórek macierzystych, który da jej szanse na nowe życie. Dlatego serdecznie zapraszamy do Gemini Park w najbliższy weekend na Dzień Dawcy Szpiku! 

 • PRCH wyróżniła Gemini Park za kampanię PR!
  13 października 2017 15:11

  Głosy ponad 43 tysięcy mieszkańców Tarnowa i okolicznych miejscowości, które były efektem akcji „Jestem ZA rozbudową Gemini Park Tarnów”, zostały docenione oraz wyróżnione na arenie ogólnopolskiej! Podczas gali PRCH Retail Awards, przedstawiciele Polskiej Rady Centrów Handlowych wyróżnili Gemini Park Tarnów za kampanię Public Relations Centrum Handlowego roku 2017.

 • Weekendowe szaleństwo rabatów
  6 października 2017 11:34

  Zaplanuj wyjątkowy weekend z Szaleństwem Zakupów. Na zakupy pełne rabatów zapraszamy w dniach: 7-8 października. Tym razem, kupony znaleźć można w czasopismach Glamour, Elle i InStyle.

 • Weekend okazji w Gemini Park!
  28 września 2017 18:49

  To kolejna edycja Stylowych Zakupów w Gemini Park Tarnów! Tym razem kupony do sklepów w Gemini, najdziecie w magazynach Twój Styl oraz Show. Zapraszamy na zakupy w dniach 29 września - 1 października!