Aktualności

 • Bezpieczny Senior – wspólna akcja Policji i Gemini Park Tarnów
  20 marca 2018 14:14

  Bezpieczeństwo najbliższych to dla nas priorytet i obowiązek. Warto również zadbać o świadomość i wiedzę, szczególnie wśród naszych dziadków i rodziców. Wiele doniesień medialnych wskazuje, że stają się oni coraz częściej, ofiarami przestępców, którzy wykorzystują dobre serca i chęć niesienia pomocy przez osoby starsze. Komenda Miejska Policji w Tarnowie, wspólnie z Gemini Park Tarnów, chcąc przeciwdziałać tym zagrożeniom, zapraszają na specjalne wydarzenie dedykowane bezpieczeństwu, które odbędzie się w najbliższą sobotę, 24 marca w tarnowskim centrum handlowym.

 • Najlepsze promocje Gemini Park w jednym miejscu – sprawdź rabatem.pl
  15 marca 2018 20:15

  Najlepiej kupuje się ze zniżką – to wiedzą wszyscy! Dlatego jeśli szukacie aktualnych i specjalnych promocji, Gemini Park Tarnów oraz Rabatem.pl ma coś dla Was! We współpracy z portalem tarnow.rabatem.pl możecie regularnie korzystać z wyjątkowych kuponów rabatowych w Gemini Park Tarnów.

 • Gemini Park otwarte w niedziele
  9 marca 2018 15:30

  Zgodnie z postanowieniami zawartymi w ustawie o ograniczeniu handlu w niedziele i święta, zmianie ulega funkcjonowanie Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami. 

 • Dzień kobiet z Gemini Park Tarnów
  3 marca 2018 14:32

  Dziewczyny, siostry, mamy, koleżanki… jest ich wiele wokół nas. Są dla nas często najważniejsze, a wpływ jaki wywierają na nasze życie to temat na niejedną książkę lub opowieść. Jest taki jeden wyjątkowy dzień w roku, kiedy szczególnie pamiętamy o wkładzie kobiet w nasze życie.