Aktualności

 • Lato sprzyja… zakupom – trwa wyprzedaż w Gemini Park Tarnów
  22 czerwca 2017 16:32

  Lato, czas odpoczynku, wyjazdów, relaksu i ładowania baterii na cały rok. To także czas na uzupełnienie garderoby, którą chyba lubimy najbardziej. Lekkie, cienkie stroje, wygodne i modne, a przy tym kolorowe i niepowtarzalne. Tylko w lecie mamy na nie okazję, a w Gemini Park Tarnów czeka mnóstwo wyjątkowych i promocyjnych okazji!

 • Utrudnienia podczas Dnia Dziecka - 2 i 3 czerwca
  1 czerwca 2017 10:00

  W piątek i sobotę 2 i 3 czerwca odbędzie się wydarzenie z okazji Dnia Dziecka - Rodzinny Festyn z foodtruckami oraz wieloma atrakcjami. Przez dwa dni zmieniona zostanie organizacja ruchu samochodowego w Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów. Zachęcamy do zapoznania się z tymczasowymi zmianami, na jakie muszą przygotować się odwiedzający Centrum Handlowe.

 • Inspiracje na Dzień Mamy!
  26 maja 2017 09:00

  Pomysłów na prezent dla Mamy jest naprawdę wiele. Jednak jednym z bardzo ciekawych prezentów przygotowanych specjalnie są różnego rodzaju promocje, rabaty oraz zniżki na zakupy! A te znaleźć można w Gemini Park Tarnów! Zobaczcie gdzie kupicie z tej okazji taniej.

 • Casting na modelki KOYA
  21 maja 2017 09:13

  Nie przegap okazji! Daj się odkryć! Zostań KOYA! KOYA mgmt - agencja modelek i modeli wraz z międzynarodowymi agencjami: Elite Nowy Jork, Ming Management oraz Why Not Models i Gemini Park Tarnów zaprasza na casting, które odbędzie się 26 maja!